reklama

dziwna wydzielina z piersi!!!!!!!!

Miewacie dolegliwe bóle kręgosłupa ,a może migrene ,bezsenność, bóle podbrzusza!!Poradzimy so

1. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

nie wiem co to jest ale jest dziwnie biale przypomina mleko a wieczorem czasem robi sie zolte jak ropa:crazy::crazy: takie hmmm dziwne czytalam troszke o tym wiec moge poradzic ;):-) z tego co wiem moze to byc zapalenie kanalikow w piersiach ale rowniez piersi moga zaczac wytwarzac juz pokarm i moze byc go za duzo i wyplywa poprostu:tak:mmmm ja uzywam wkladek laktacyjnych i czasem parze rumianek i przykladam torebeczki pozniej jest lepiej pomaga:rofl2: nie wstydzcie sie mowic o tym to wazne moze komus cos doradzimy albo pomozemy ciaza nie jest taka idealna jak mowia ;-)

2. Ewelciaaaa21

Ewelciaaaa21 Początkująca w BB

Eve19 przeczytalam Twoja wypowiedz na forum i powiem ci ze ja takze zauwazylam takie wlasnie wydzieliny z piersi...:dry: Ale pytalam sie mojej lekarki czy ze mna wszystko w porzadku... :blink:Sprawdzila,zbadala i okazalo sie ze poprostu pokarm dla dziecka sie nazbieral w pewnych ilosciach za duzo i poprostu to wydala samodzielnie...:-p Ale ze wszystko jest napewno ze mna ok...:tak: Tak samo jak ty tez sobie dogadzam aby mniej to bolalo i masuje sobie piersi lagodzacym i chlodzacym balsamem do piersi i jest bardzo przyjemnie...:-D:tak: A jesli mi sie juz samej niechce masowac to wtedy prosze o to mojego faceta...:-pOj dla niego to sama przyjemnosc mnie tak masowac...:-p:happy::tak::-D:-)

3. reklama
  4. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

jak widać temat naprawde warzny jest i tez mam nadmiar pokarmu niestety ja jestem alergiczka i nie moge urzywac wszystkich masci balsamow i stosuje sprawdzona apteczke babci ;-)heh

5. Ewelciaaaa21

Ewelciaaaa21 Początkująca w BB

Eve19 moze podziel sie ta sprawdzona apteczka babci... moze jeszcze ktos z niej skorzysta... moze sa jeszcze takie kobiety ktore takze nie moga urzywac masci i balsamow jak ty... pozdrawiam

6. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

hm w sumie masz racje otworze watek gdzie apteczka babci mojej bedzie jest sprawdzona i w 100% nie szkodliwa dziekuje za podpowiedz i rowniez pozdrawiam

Poleć forum