reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna wysypka na ciele maluszki

Robertowie

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
17
Witam mamy

Na ciele mojego maluszka pojawily sie ostatnio dziwne , chropowate zaczerwienienia , na poczatku na jednym udzie , nastepnego dnia na plecach I na 2 nozce. Zastanawiam sie czy dzwonic do lekarza czy jeszcze poczekac. Moze ktos spotkal sie z czyms podobnym I doradzi.Dolaczam zdjecie.

Pozdrawiam I dziekuje za odpowiedzi
IMG_20210808_201642.jpeg
 
reklama
Witam mamy

Na ciele mojego maluszka pojawily sie ostatnio dziwne , chropowate zaczerwienienia , na poczatku na jednym udzie , nastepnego dnia na plecach I na 2 nozce. Zastanawiam sie czy dzwonic do lekarza czy jeszcze poczekac. Moze ktos spotkal sie z czyms podobnym I doradzi.Dolaczam zdjecie.

Pozdrawiam I dziekuje za odpowiedziZobacz załącznik 1304072
Ja bym skonaultowal to z lekarzem. Może to być jakaś reakcja alergiczna. Mój synek miał podobne zmiany i okazało się że to atopowe zapalenie skory
 
Ja bym skonsultowała się z lekarzem. U dzieci to może być wszystko. U nas córka miała 2 tyg temu dziwne krostki na ciele, obejrzał to doktor, stwierdził że nie wygląda to na chorobę zakaźna, ale z niczym mu się to nie kojarzy,zlecil badanie krwi i moczu. Krew ok, mocz ewidentny zapalenie układu moczowego. Innych objawów typowych dla problemów z pęcherzem brak...
 
Dzwonić do lekarza. Nie czekać. zwłaszcza, jak widzisz, ze się rozprzestrzenia.
 
Synek miał podobne. Nie swędziało go ani nie bolało. Okazało się, że to alergia pokarmowa. Po wyeliminowaniu określonego jedzenia samo przeszło. Skonsultowaliśmy z lekarzem od razu jak się pojawiło.
 
reklama
Ja także uważam, że należy to skonsultować.. Takie zmiany o ograniczonych krawędziach (na zdjęciu wygląda na prostokąt) wyglądają jak alelgie kontaktowe.. Na pewno wizyta u lekarza nie zaszkodzi.
 
Do góry