reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwna zmiana w zachowaniu.

Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
8
Miasto
Gorzów Wlkp.
Witajcie.
Moja Majka ma 4 miesiące. przez pierwsze trzy walczyliśmy z kolkami-espumisan, bobotic, infacol, gripe water, herbatki - koperkowa, rumiankowa, ułatwiająca trawienie, masaże, okłady - nic nie pomagało. Jakby się wydawało problem z kolkami sam dobiegł końca i gdy miało być pięknie zaczął się problem z kupkami. Mała od urodzenia była na mleku Nan1 robiła zielono szare twarde cuchnące kupy i strasznie się przy tym męczyła. za którymś razem pediatra kazał zmienić mleko przepisał debridat i kazał wprowadzić już jakieś danie lub deser. Więc tak zrobiliśmy. mleko bebiko debridat podawany od tygodnia a mała po troszku je tarte jabłuszko kupka co prawda trochę lepsza ale od tygodnia coś jest nie tak. stała sie marudna często płacze nie chce usypiać płacze również przy jedzeniu a przed zasypianiem nocnym strasznie się wierci i rzuca na wszystkie strony popłakuje przez sen gdzie wcześniej tego nie było. czy możliwe żeby to było od jabłuszka albo od debridatu czy może to mleko jej nie odpowiada (je go mniej niz nan1). czy może po prostu ma taki okres:? piszcie co myślicie.
 
reklama
Mysle, ze nie chodzi tutaj o jablko...raczej o mleko, bo skoro piszesz, ze niunia placze nawet podczas jedzenia to widocznie cos jej nie odpowiada...Jest taka strona Dziecko24.pl - Jesteś tutaj gdzie mozesz zadac pytanie pediatrze i masz odpowiedz w godzinke, wiec moze on zasugeruje Ci na jakie mleczko zmienic...acha i dopaja niunie duzo...przyszlo mi jeszcze do glowy, ze moze zaczelo sie zabkowanie i dlatego niunia marudzi...sama nie wiem jak Ci pomoc...ale nad tym mlekiem najbardziej bym sie zastanowila...pozdrawiam
 
Wspolczuje kolek. My przechodzilysmy to samo. Tak mi sie nasunęło ze to moze ząbki ida dlatego malutka taka marudna?
 
mi tez sie wydaje ze to moga byc zabki....moj synek choc juz 14-sto miesieczny ma wlasnie takie obiawy(dodam ze dopiero trzeci zabek wyszedl)placze przez sen,wierci sie..itp.sprobuj malej dziaselka posmarowac mascia np.bobodent....no i tak jak pisala Nirwan-dopajaj duzo corcie,najlepiej woda...ja tez karmilam NANem ale Maly bardzo dobrze je tolerowal.....
 
Ja stawia na źle dobrane mleko
Szymek (prawie 9 m-cy) najlepiej się czuł po Bebilonie Comfort (dla dzieci ze skłonnością do kolek i zaparć) a teraz jest już na zwykłym Bebilonie 2 i jest ok. Jak chciałam zmienić mleko na bebiko, to było to samo co u Twojej. Bóle brzuszka, brzydkie kupki, marudzenie, niespanie... Dla niego jest dobry bebilon i już :p
Po jabłku raczej nie, bo jabłko rozluźnia. Możesz jej podać kilka łyżeczek suszonej śliwki - też dobrze reguluje pracę jelit. Zwracaj uwagę, by w obiadkach było jak najmniej marchewki, bo ona zastala, tak samo jak kleik ryżowy. Natomiast kleik kukurydziany rozluźnia. Może warto popróbować jej dawać mniej zapierające produkty? i dużo picia.
ja jednak stawiam na to, że marudzi od mleka...
 
reklama
Witam A ja mysle zeto jednak zabki:-) Moja Gabi pije od urodzenia to samo mleczka,a od dwoch tyg. tez ma problemy z zasypianiem spi strasznie niespokojnie,poplakuje przez sen,przed zasnieciem kopie i rzuca :shocked2:sie jak szalona,stala sie jakas taka nerwowa,a przedtem to bylo zlote dziecko:-):-)
 
Do góry