reklama

Dziwne, bardzo dłuuuuugieeee czekanie na początek drugiego porodu Kate

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Kasia 1978 GK, 1 Maj 2015.

 1. Kasia 1978 GK

  Kasia 1978 GK

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nikt nie widział w ostatnich dniach by Księżna Kate Middleton była w jakiejś przychodni lub szpitalu. No więc wygląda na to, że ona NIE ROBI REGULARNYCH USG w bardzo już przecież przenoszonej i przedłużającej się ciąży. Brak tych badań na tym etapie ciąży i to u Księżnej??? Co się dzieje? Czyżby lekarze zapomnieli o niej ??? I czyżby ona sama nie wiedziała, że teraz powinna już codziennie robić USG??? Na tą niezbyt jasną sytuację mam kilka pomysłów:
  1. Kate poroniła we wczesnej ciąży a jej brzuszek był sztuczny, taki jak dla aktorów. Teraz Buckingham Palace myśli co dalej?? Ma 2 rozwiązania: przyznać, że Kate poroniła lub szukać maluszka, który będzie grać rolę Royal Baby #2.
  2. Kate urodziła WCZEŚNIAKA (7 miesiąc ciąży) w lutym gdy była w szpitalu z powodów bólów brzucha (IMO były to skurcze) i maluszek przeżył TYLKO KILKA DNI W INKUBATORZE.
  3. Kate urodziła o czasie ale chorego/niepełnosprawnego maluszka (padaczka, zespół Aspergera,autyzm, brak kończyn(y)).
  4. Kate umarła podczas porodu (w lutym albo teraz gdy był wywoływany) i Pałac Buckingham szuka też sobowtóra lub myśli jak powiedzieć światu, że księżna Kate nie żyje.

  Na dowód, ze żyje nie przytaczajcie tej słynnej fotki, że Kate prowadzi auto!!!!! To mógł być sobowtór (fotka niewyraźna). Nie wierzę w nią.

  Same/same powiedzcie czy można inaczej niż którymś z moich 4 pomysłów wyjaśniać tak długie przenoszenie ciąży i to, że Kate zamiast jeśli nie na wywoływaniu porodu to chociaż pod opieką lekarzy w szpitalu jest ciągle w domu, w Pałacu Kensington i nie ma znaku, ze się w najbliższej przyszłości wybiera do szpitala ???
  W związku z tym, że Kate nie chodzi do przychodni/szpitala na USG mam pytanie: możliwe jest to by miała to badanie W DOMU, W PAŁACU (jakimś przenośnym przyrządem do USG) ???


  Czy taka przedłużająca się i przenoszana coraz bardziej ciąża nie robi się coraz bardziej niebezpieczna dla mamy i dla maluszka w brzuszku /??
   
  Ostatnia edycja: 1 Maj 2015
 2. olechandra

  olechandra

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Po pierwsze: może być pod opieką lekarzy w domu. Po drugie: skąd wiesz co robi w każdej sekundzie swojego życia, jesteś jej stalkerką?
   
 3. reklama
 4. Kasia 1978 GK

  Kasia 1978 GK

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A czy OPIEKA LEKARZY W DOMU jest bezpieczna przy tak przenoszonej i wydłużającej się z każdym dniem ciąży ??? Czy Kate nie powinna być pod opieka lekarzy ALE W SZPITALU ???
   
 5. Elenna

  Elenna Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wg informacji z mediów poród miał wypadać na 25 kwietnia. Wiec to dopiero tydzień przenoszenia ciąży i nawet w Pl nie kładą takiej ciężarnej do szpitala. Jedyne co jest zalecane to regularne KTG,a taki sprzęt to bezproblemowo mogą mieć w pałacu. Anglia nie Polska i tam nie ma usg na każdej wizycie, bo pani sobie życzy, są dwa czy trzy i basta.Tak wiec myślę że para książęca nie zaniedbuje ciąży. :tak::-D
   
 6. Kasia 1978 GK

  Kasia 1978 GK

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Taaaa, tylko są tez doniesienia, że lekarze ze szpitala Św. Marii, tam, gdzie ma rodzić podobno, Kate nie pozwalają nikomu przenosić ciąży dłużej niż tydzień a nie ma znaków by się np. jutro czy dziś jeszcze Kate do szpitala wybierała. Czyżby jednak był jeden z moich scenariuszy lub inny szpital (nie wiadomo jak lekarze z innych podchodzą do przenoszonej ciąży i na jak długo pozwalają) ??? Czyżby szpital St. Mary's to tylko zmyłka, zasłona dymna, hoax ??
   
 7. Megami

  Megami Bóg jest szaleńcem ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  11
  Podobno chciała rodzić w domu. Są przenośne usg, jaki to problem by badać w domu?
  Co to znaczy ze lekarze nie pozwalają? Kto księżnej zabroni? :-D Na pewno są pod dobrą opieką. A jeśli z dzieckiem i mamą ok to można czekać do skutku. Ciaża nie trwa wiecznie.


  Swoją drogą bujną masz wyobraźnię i dużo wolnego czasu w głowie na tworzenie takich teorii hahahahaha
   
  Ostatnia edycja: 1 Maj 2015
 8. Kasia 1978 GK

  Kasia 1978 GK

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A podyskutujmy o moich scenariuszach, o tych z pkt 1 - 4 z tytułowego posta. Co o nich myślicie ??? Istnieje takowa możliwość, że któryś z nich mógł zajść i stąd zwłoka obu Pałaców w ogłoszeniu i znikniecie Kate ???
   
 9. happybeti

  happybeti show must go on...

  Najlepsze odpowiedzi:
  42
  Ty , dziewczyno, naprawdę masz chyba za dużo czasu ;-).
  I chyba pomyliłaś fora :-D.
  Tu nie forum ządnego sensacji tabloidu , tylko normalne forum , poświęcone macierzyństwu i dzieciom :tak:
   
 10. reklama
 11. ankka02

  ankka02 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  12
  Hehe jak dla mnie to ty chyba jakiś kryminał chcesz pisać i sprawdzasz swoją wyobraźnię ;-) Zresztą kiedyś jakiś tabloid podawał, że księżna chce rodzić w domu, więc może tam jest monitorowana, badana itd., a może nawet już urodziła
   
 12. caltha

  caltha Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  9
  Ja na Twoim miejscu jeszcze bym brała pod uwagę dwa scenariusze:
  1. Kate zdradziła męża. I ma jeszcze extra 2 tygodnie do terminu.
  a) wersja rozszerzona- zdradziła z czarnoskórym. Dziecko jest oczywiście mulatem. W szpitalu trwają całodobowe kąpiele dziecka w ACE w celu wybielenia.

  2. Kate urodziła, ale dziecko porwali kosmici. Wywiad brytyjski jest w trakcie pertraktacji z obcymi, jednocześnie wysłała agenta 007 w celu odbicia dziecka, co obejrzymy w kolejnym odcinku z serii o dzielnym agencie.

  Osobiście jestem za drugim scenariuszem, bo ponoć powoli kończą kręcenie nowego odcinka. :tak:
   

Poleć forum