reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne drżenie główki podczas karmienia piersią

powiem ci dowikla ze lekarze sa w szoku ze majka nie ma zadnych powaznych powiklan.... trafiajac na oiom majka miala ponad 5000 bakteri w plynie mozgowo-rdzeniowym.... w glowce miala od groma ropy, dwa ogniska zapalne, neuroinfekcje... duzo osob sie za nia modlilo:-) i chyba wymodlili:-)
 
reklama
No to tym bardziej jestem pelna podziwu:tak::tak::tak:
Czytalam Wasza historie i jestem przerazona:szok:U mnie jakis tydzien przed porodem tez wykryli jakas bakterie,no ale ja dostawalam na to antybiotyk i male po porodzie dostaly ampiciline.
Teraz to juz wszystko z Majeczka bedzie dobrze:tak::tak::tak:Zobaczysz;-)
 
no mam taka nadzieje... nawet najgorszemu wrogowi nie zycze takich przezyc.... prawda jest taka ze dziewczynki sa silniejsze... waleczniejsze:-) i chwala Bogu. wiec tylko sie cieszyc ze mamy cory. hehe ( aczkolwiek synka tez bym kiedys chciala, z podkresleniem na kiedys:-) )
 
Przepraszam że długo się nie odzywałam, ale poprostu nie miałam dostepu do internetu:-(

Byłam z synkiem u pediatry i w tej sprawie skierował nas do neurologa. Powiedział, że być może jest to poprostu niedojrzałośc układu nerwowego, ale lepiej dla pewności sprawdzić. Najpierw kazał nam wykonać badanie dna oka i USG głowki i z tymi wynikami dopiero do neurologa. Jeszcze się nie dowiadywałam jak długo będe czekała w kolejce do tego lekarza, mam nadzieje, że niezbyt długo... Pediatra polecił nam dr Kmiecia, który jest neurologiem dziecięcym w Centrum Zdrowia Dziecka (może któraś z Was słyszała coś na temat tego lekarza?????)

A tak poza tym to pediatra stwierdził u Bartka skazę białkową, więc mam baaardzo okrojoną diete, ale co tam.. najważniejszy jest synek, dla niego wszystko:-)

MSTRUGALA4 dziękuje Ci bardzo za zainteresowanie:-):-):-)

Pozdrawiam!!!!!!
 
MIFFI
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze:tak::tak::tak:
Dobrze ze poszlas do tego lekarza:tak::tak::tak:
Ja tego lekarza nie znam wiec nie pomoge
 
Naszemu synkowi drgala szczeka, tez potwornie bylam przerazona, ale wszystko przeszlo. Wlasnie lekarze nam tez mowili o niedojrzalosci ukladu nerwowego, szczegolnie, ze synek urodzil sie ciutke wczesniej, na 37tyg.
 
Lolka777 jak długo obserwowałaś drżenie szczęki u synka??????? bo u mojego też to się zdarza:-( A byłaś z nim u neurologa????
 
Lewcio miał to od urodzenia do mn. więcej 4 mies. Nasza pediatra i moja siostra kt. też jest pediatra mowily mi ze to przejdzie, ze to niedojrzalosc ukladu nerwowego. Ogolnie normalnie sie zachowywal, jadl i te drzenia nie byly tak czesto, wiec stwierdzilismy, ze poobserwujemy go jeszcze i jak cos nas zaniepokoi , szczeg. w zachowaniu, to odrazu do neurologa. Chociaz z tego co pamietam, upominalam sie o skierowanie do neurologa kilkakrotnie, i dopiero za 3 razem mi dała, ale w koncu sie nie przydało:tak:
 
reklama
Do góry