reklama

Dziwne krostki plamki na raczkach... czy to skaza?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez majulek, 13 Listopad 2007.

1. majulek

majulek Zaciekawiona BB

Witam. jakis czas temu dalam malej normalne mleko takie jak pija dorosli. wypila z checia jednak po jakims czasie zauwazylam u niej na raczkach dziwne plamy ktore sa chropowate i sie łuszcza. Raczej ja to nie swedzi bo nie zauwazylam zeby sie drapala. teraz mam dylemat czy to od tego mleka ktore tylko raz jej podalalm czy raczej moze uczulenie na pomidory ktore Maja uwielbia ( oczywiscie bez skory).
    Moze wy sie spotkalyscie z takim uczuleniem moze np na pomidory, albo wiecie co to jest... Pozdrawiam

Załączniki:

2. Malwanka1977

Malwanka1977 Wdrożona(y)

Hej,
    mam podobny problem z tym, ze pojecia nie mam na co moja mala moze miec uczulenie.Niestety ona ma tego dosc sporo na tulowiu.Chropowate plamy.Probuje znalezc alergen, ale moja mala od dluzszego czasu miala dosc ustalona diete.Owszem znajdowaly sie w niej typowe alergeny jak czekolada , cytrusy, mleko lecz od wielu miesiecy i wczesniej nic nie wskazywalo na to, ze mala jest alergikiem.Caly czas sie ludze, ze to moze proszek do prania...Moze ktoras mama podpowie nam cos madrego?pozdrawiam.:-(

3. reklama
  4. majulek

majulek Zaciekawiona BB

Witam. Z tymi krostkami bylam u lakarza... Pani doktor powiedziala zeby odtawic czekolade, kakao i cytrusy bo to najwieksze alergeny:) Narazie mala nie jje i plamek, krostek nie ma:)

5. nikita000

nikita000 AGATKA

kobitki moja Klaudia tez ma tylko taka kaszke na lewij raczce koło łokcia to niema zadnego koloru normalnie wygada tak jak skóra tylko ze jak sie dotknie to czuc takie male krostki ???

Poleć forum