reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne krostki plamki na raczkach... czy to skaza?

majulek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2007
Postów
47
Witam. jakis czas temu dalam malej normalne mleko takie jak pija dorosli. wypila z checia jednak po jakims czasie zauwazylam u niej na raczkach dziwne plamy ktore sa chropowate i sie łuszcza. Raczej ja to nie swedzi bo nie zauwazylam zeby sie drapala. teraz mam dylemat czy to od tego mleka ktore tylko raz jej podalalm czy raczej moze uczulenie na pomidory ktore Maja uwielbia ( oczywiscie bez skory).
Moze wy sie spotkalyscie z takim uczuleniem moze np na pomidory, albo wiecie co to jest... Pozdrawiam
 

Załączniki

  • male335.jpg
    male335.jpg
    120,6 KB · Wyświetleń: 284
reklama
Hej,
mam podobny problem z tym, ze pojecia nie mam na co moja mala moze miec uczulenie.Niestety ona ma tego dosc sporo na tulowiu.Chropowate plamy.Probuje znalezc alergen, ale moja mala od dluzszego czasu miala dosc ustalona diete.Owszem znajdowaly sie w niej typowe alergeny jak czekolada , cytrusy, mleko lecz od wielu miesiecy i wczesniej nic nie wskazywalo na to, ze mala jest alergikiem.Caly czas sie ludze, ze to moze proszek do prania...Moze ktoras mama podpowie nam cos madrego?pozdrawiam.:-(
 
Witam. Z tymi krostkami bylam u lakarza... Pani doktor powiedziala zeby odtawic czekolade, kakao i cytrusy bo to najwieksze alergeny:) Narazie mala nie jje i plamek, krostek nie ma:)
 
kobitki moja Klaudia tez ma tylko taka kaszke na lewij raczce koło łokcia to niema zadnego koloru normalnie wygada tak jak skóra tylko ze jak sie dotknie to czuc takie male krostki ???
 
Do góry