reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne krostki u 11 miesięcznego dziecka

A na jakim materacu śpi dziecko?
Ze strony: Doskonałe połączenie wysokiej jakości pianki lateksowej- Atestowanej pianki oraz naturalnej maty kokosowej wraz z Antyalergicznym pokrowcem pikowanym włóknem klimatycznym - kupiony przed urodzeniem wrzesień 2022. Czasem wiadomo w łóżku z rodzicami też się zdarza ale tam też podobny materac. Dziś np. wyszły nowe krostki trzy bardziej nawet jak plamki wyglądające. Kupione wapno , maść fenistil - to poleciła położna - w poniedziałek lekarz - ale ciężko określić co to jest.
 

Załączniki

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Te nowe wyglądają jak ugryzienie muchy końskiej, mój syn miał taki odczyn. Smarowałam fenistilem, zeszło po tygodniu. Te wcześniejsze zdjęcia wyglądają jak coś innego.
 
Wapna nie dawaj! Chyba ze zrobiłaś badania i dziecko ma niedobory...
Na ostatnim zdjęciu wygląda jak ugryzienie. U mnie tak się robiło po ugryzieniu przez meszki.
 
Witam. Czy któraś z was miała do czynienia z takimi krostkami ? U 11-miesięcznej córki pojawiły się takie krostki, które wyglądają jak by były wypełnione płynem i jest opuchnięte. Obecnie ma dwa na plecach, dwa na brzuszku i 4 na ręce-w poniedziałek wizyta u lekarza, ale może któraś z was miała z takimi do czynienia? Zobacz załącznik 1556326 Zobacz załącznik 1556327 Zobacz załącznik 1556328
Zobacz załącznik 1556376
U mnie i mojej córki tak wyglądalo ugryzienie przez meszke. Smarowalam fenistil żel i zaczęło znikać
 
Do góry