reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne krwawienie- plamienie implantacyjne?

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Witam, poronilam 6cio tygodniowa ciaze. Od 22 dnia po zdarzeniu dostalam krwawienia. Wydaje mi sie z nie jest to okres poniewaz jest mniej krwi, nie ma zadnych skrzepow i nie boli podbrzusze (przy okresie umieram z bolu). Teraz krew jest rozowa. Ciezko to opisac, nie jest to plamienie bo krwi jest wiecej ale nie jak podczas miesiaczki, zalozmy jedna podpaska na dzien. Bylam wczoraj na usg i lekarz twierdzi ze wszystko sie ladnie oczyscilo. Ale skad ta krew? Miala ktoras z was podobnie? Trwa to juz 4 dni ale wiac ewidentnie ze juz sie konczy. JesCze dodam ze moje testy ciazowe wychodza ciagle dodatnie, beta nie zdarzyla opasc po poronieniu ale jest na bardzo niskim poziomie
 
reklama
Miałam podobnie tylko 8 dni po poronieniu. Pojawiło się krwawienie, które jak się okazało po USG było miesiączką. W tym samym cyklu już miałam owulację. Nie badałam już później bety.
Jeśli miała USG to lekarz powinien opisać jak wyglądają jajniki, jakiej grubości jest endometrium, które wskazuje w jakiej fazie cyklu jesteś.
 
Nie mieszkam a polsce i tutaj niestety lekarz to nie lekarz. Oni nie widza takich „szczegolow” na usg jak faza cyklu 😡
 
Do góry