reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne łaskotanie nad pępkiem

marta021993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2019
Postów
2 376
Dziewczyny od jakiegoś czasu "męczę" się z dziwnym uczuciem w brzuchu - jakoś od 11tc. Otóż na wysokości pępka, a czasami nad nim często po przebudzeniu mam takie dziwne uczucie jakby mnie ktoś gilgotał i przy wstawaniu automatycznie pochylam się lekko do przodu (taki automatyczny odruch jak przy unikaniu gilgotania). Pojawia sie to tylko rano po spaniu i takie gilgotanie mam może ze dwa razy. Ma lub miała któraś z Was coś podobnego? Nie wydaje mi się żeby to były skurcze, bo powtarzałyby się pewnie co jakiś czas przez cały dzień, ale dla swojego spokoju pojde dzisiaj do apteki po magnez.

Mówiłam o tym mojemu lekarzowi na ostatniej wizycie i od razu mnie zbadał i wszystko bylo okej (szyjka długa i zamknięta) , ale w sumie nie powiedział od czego to może być.


Z tego co czytalam to macica w 14tc znajduje się ok. 10cm pod pępkiem, więc zastanawiam się czy to może nie jelita.
 
Do góry