reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne,niepokojące ruchy,drgania...

aniaj83

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2007
Postów
66
Witam,

Od około miesiąca odczuwam dziwne ruchy dziecka (26 t.c) nie zawsze tak się dzieje,odczuwam też "normalne" ruchy,kopnięcia dziecka nie wiem jednak co to takiego te inne ruchy,mają miejsce w jednym czsie po dwóch stronach brzuchach,szybkie,intensywne wibracje jakby,nie odczuwam żadnego bólu poprostu bardzo szybkie drgania, tak jakby moje dziecko trzęsło się,nie wiem jak to opisać ale jestem nie co zaniepokojona, wątpie że to czkawka dziecka, są to naprawde bardzo szybkie i mocne drgania,i tak ze 3 razy z przerwami około 10 sekundowymi.
Może któraś z Was miała coś podobnego?

Pozdrawiam
 
reklama
Prawdopodobnie to nie dziecko a więzadła tak pracują i powoduja takie drgania,mam nadzieję że lekarz się nie myli :)
 
Najprawdopodobniej to po prostu czkawka. Dzieci w brzuszkach u mamy często mają czkawkę i objawia sie ona właśnie drganiami. czkawka nie jest groźna:-)
 
mam nadzieje ze to czkawka chociaz to tak czeste drgania ze az dziwne zeby miała być to czkawka, ale mam nadzieje ze tak tez to wygląda :)
 
tez mam takie drgania i nie jest to czkawka bo to ciagle sie powtarza z przerwami ja to bardziej czuje nie w brzuchu ale jakbym siedziała na czyms wibrującym :crazy:
Szkoda ze jeszcze nikt nie napisał co to, czytałam w innym miejscu ze kilka dziewczyn tez tak miało ale nikt nie napisał co to
 
W innym miejscu znalazłam coś pocieszającego adriana8899 napisała

"ja mialam takie odczucia w ciazy i po urodzeniu malutka przez jakis czas tez miala takie odruchy-drgawki. Pediatra w szpitalu na oddziale noworodkow mi powiedzial ze to normalne i dzidzia w taki sposob sie cwiczy i zeby sie nie martwic. Faktycznie po jakims czasie(ok. 2tygodnie) i wszystko sie uspokoilo.
Wiec glowa do gory. ;)"
 
reklama
Do góry