reklama

dziwne objawy neurologiczne??

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Pysia29d, 1 Październik 2012.

1. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

Dziewczyny mam taki smieszny i dziwny problem a dzisiaj zaczełam powiazywac z czymś innym.
    Otóz od pewnego czasu około roku mam tak że robie sobie coś tam z małym i nagle mam obraz przed oczami ze mi sie to snilo albo ze juz to robilam odrau kreci mi się w głowie,ciemno przed oczami i robi mi się niedobrze. Zawsze sie z tego smiałam bo to dziwne:D.
    no ale od pewnego czasu dochodzi do tego mega bol głowy jakby mnie ktoś pierdzielną z całej ciły deską w łeb musze blać tablekę bo az leb mi rozwala dodam że nigdy przenigdy w zyciu nie bolała mnie głowa,wogole nie wiedzialam co to znaczy boli glowa. Ten ból głowy jest do 5 minut po tym zakreceniu sie w głowie itp.Dziewczyny czy myslicie ze to jest neurologiczne ? rok temu mialam ekg i wyszły zmiany padaczkowe na rezonansie wyszły plamy które nikt nigdy nie umiał opisac ,jak dostałam papierek z rezonansu głowy to było z 10 znaków zapytania.

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Pysia - do lekarza!!!

3. reklama
  4. Pysia29d

tak chyba pójde do neurologa bo przedchwilą to znów sie pwtórzyło ale to jest dziwne bo tak samo z siebie sie robi ze ja mysle ze "to juz było albo to juz sie sniło" i masakryczny bol głowy który trwa 5 minut po tym czyms.nigdy czegos takiego nie miałam wczesniej

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

jeśli na EEG wyszły jakieś zmiany padaczkowe to uważaj na takie rzeczy jak migające światło, nawet patrzenie w komputer może wywołać atak padaczki. Idź do lekarza, bo nie daj Boże coś się stanie przy Antosiu. Napisz co i jak kiedy będziesz po badaniach.

6. kora30

kora30 Fanka BB :)

Pysia, absolutnie do lekarza!!! nie ma sie nad czym zastanawiać, skoro coś tam powychodziło, to trzeba sprawę wyjaśnić do końca!!! trzymam kciuki!

7. madziorka hihi

madziorka hihi Fanka BB :)

Pysia padaczka objawia sie roznymi napadami, takze calkiem mozliwe i prawdopodone, tymbardziej ze juz wczesniej musialas miec jakis problem skoro poddalas sie eeg, a wtedy tez cos sie dzialo?
    neurolog napewno sie toba zajmie, pewnie wdrozy leki i bedzie dobrze
    zdrowka i powodzenia!!!

8. Pysia29d

Ja w zassadzie nie wiem jak im padaczka wyszła ale mam przepisany lek depakind czy cos takiego .no ale wziełam tylko 1 raz bo bylo mi po nim nie dobrze.
    pozatym 4 lata temu bylam na eeg i stwierdzili że dobrze wszystko,rok temu byłam i napisali mi zmiany padaczkowe pourazowe(gdzie indziej byłam).
    Poszłam z tym papierkiem do babki u ktorej byłam 4 lata temu i stwierdziła że te badania co miałam robione wogóle nie róznią się od tych co 3 lata temu no ale jak 2 profesorów to opisywało to ma tak być i pewnie te zmiany sa.W zyciu miałam takie szczeńscie ze 6 razy miałam rozwalony łeb,raz spadłam z trzepaka bo ktos mnie zepchał (niechcaco) potem dostałam cegółwką w łeb(tez niechcąco) potem zleciałam ze schodów:D ::D .itd:D:D
    pisze to i się zmieje sama do siebie jakie to miałam piekne szczęście.No ale chcąc niechcac mogło się do odbić i moga być te zmiany "padaczkowe pourazowe nie dziedziczne" jak tak napisali.Eeg poddałam się 2 razy z powodu omdleń (po kapaniu we w gorącej wodzie :D:D:D) w sumjie nie dziwota jak się we wrzadku kąpie:D.

Ostatnia edycja: 2 Październik 2012
  9. madziorka hihi

Bardzo niepokojace jest dla mnie to co piszesz, wyglada na to, ze jednak cierpisz na padaczke skoro w eeg jest taki zapis
    u zdrowego czlowieka eeg tez moze wyjsc niekorzystne ze wzgl np na zmeczenie stres itd i wcale o chorobie nie swiadczy
    ale jesli u ciebie ewidentnie pokazuje padaczke i do tego sa tego objawy to zdecydowanie pewnie nadaje sie do leczenia
    gdybys nie miala objawow klinicznych a tylko zapis eeg to pewnie leki nie bylby potrzebne

pamietaj ze masz male dziecko jak widze w opisie
    i jesli nie dla siebie to dla niego musisz zadbac o siebie
    nie ignoruj tych objawow
    skoro dostalas lek neurologiczny i tak sama odstawilas???
    to podobno niebezpieczne...

radze ci udac sie do naprawde sprawdzonego dobrego neurologa ktory napewno pomoze i wdrozy leczenie jesli bedzie koniecznosc!!!!

powodzenia!

10. reklama
  11. Pysia29d

tyle ze ja nigdy nie miałam objawów padaczkowych . obajwy padaczkowe to sa przedewszystkim drgawki.nawet lekarze mowili ze to nie obawy padaczkowe ale w opisie eeg ktos opisał ze zmiany padaczkowe ,no ale to nie padaczka .tyle ze micos tam zapisali

12. madziorka hihi

nierozumiem jak ktos mogl sobie napisac ot tak zmiany padaczkowe i przepisac depakine???
    przeciez to lek neurologiczny a nie paracetamol na bol glowy

padaczka to nie tylko typowe drgawki
    poczytaj sobie na necie
    jest masa dzieci z padaczka ktore nigdy drgawek nie mialy
    a inne objawy neurologiczne
    radze skonsultowac z innynm lekarzem objawy

to co sie z Toba dzieje nie jest normalne i sama to czujesz

ale to Twoje zycie zdrowie i dziecko wiec sama decydujesz o dalszym dzialaniu

pozdrawiam

Poleć forum