reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy przed miesiączką.

Dołączył(a)
27 Sierpień 2016
Postów
7
Dziś powinnam dostać okres.
Spałam ze swoim chlopakiem dwa tygodnie temu i tydzień temu.
Ale od 4 dni dzieje sie coś dziwnego. Palac papierosa pierwszy raz w życiu zerwalo mnie na wymioty. Później z każdym kolejnym było tak samo. Nie mogę na nie patrzeć, jestem wyczulona na zapachy. Mdli mnie i boli w podbrzuszu. Dziś dodatkowo zaczęły mnie bolec piersi i miałam zawroty głowy. Mam ochotę na winogoro, które wcześniej wcale mi nie smakowało. Jeszcze dodam, że oddaje mocz dość często, ktory moim zdaniem zmienił zapach. Według mnie to mimo wszystko za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Może ktos miał jeszcze taki przypadek? Bo na test chyba też jest za wcześnie...
 
reklama
Rozwiązanie
ostatnio potrafiłam sie obudzić o 3-4 w nocy, bo chciało mi sie jeść. nie bylo nigdy czegos takiego, bo ogółem malo jem. a teraz nie potrafie sie najeść. zrobilam rano test, wyszedł negatywny. a miesiączki dalej nie ma. skoro to nie ciąża to co sie dzieje ze mną?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze mam mdłości przed okresem.
Ale fakt w pierwszej ciąży przed terminem okresu i przed testem już czułam, ze coś się dzieje. Oblewały mnie poty i pierwszy raz w życiu z jedzenia na stole wybrałam chleb z dżemem, bo na widok śledzi mnie skręciło.
Tyle, że ja miałam 100% stosunek w dzień owulacji więc to było tylko czekanie czy doszło do zapłodnienia, a może jednak nie, bo wiadomo, nie każdemu udaje się od razu.
 
Ja zawsze mam mdłości przed okresem.
Ale fakt w pierwszej ciąży przed terminem okresu i przed testem już czułam, ze coś się dzieje. Oblewały mnie poty i pierwszy raz w życiu z jedzenia na stole wybrałam chleb z dżemem, bo na widok śledzi mnie skręciło.
Tyle, że ja miałam 100% stosunek w dzień owulacji więc to było tylko czekanie czy doszło do zapłodnienia, a może jednak nie, bo wiadomo, nie każdemu udaje się od razu.
Ja przed miesiączką nigdy nie miałam żadnych objawów, ani bólu brzucha ani nie byłam nerwowa, przychodziła że tak powiem, bez zapowiedzi, więc dlatego trochę mnie to niepokoi.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak ci juz napisano na test nie jest juz za wczesnie. Mysle ze sie troche o tych obkawach naczytalas ;)
Ja czekajac na ciaze mialam wszystkie objawy i oczywiscie w ciazy nie bylam. W cyklu bez objawow w ciaze zaszlam. Od fajek moglo cie odrzucic przez ta okropna goraczke itd..
Zrob test najlepiej z krwi ;)
 
Tak jak ci juz napisano na test nie jest juz za wczesnie. Mysle ze sie troche o tych obkawach naczytalas ;)
Ja czekajac na ciaze mialam wszystkie objawy i oczywiscie w ciazy nie bylam. W cyklu bez objawow w ciaze zaszlam. Od fajek moglo cie odrzucic przez ta okropna goraczke itd..
Zrob test najlepiej z krwi ;)
dzis o 5 rano zrobilam test, wyszła jedna kreska, ale dalej miewam wątpliwości, bo przenigdy sie tak nie czułam. po jakim czasie powinnam zrobić ponownie test, jesli miesiaczki nadal nie będzie?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli masz wątpliwości to idź do lekarza i będziesz miała 100 % pewność od razu, ale moim zdaniem to troszkę za wcześnie na tyle objawów, pewnie po prostu się nakręciłaś a psychika dużo umie zdziałać. :) Ja w ciąży miałam grype a jak zaczęłam czytać podobne objawy w googlach to byłam przekonana, że mam zapalenie wątroby haha :)
 
Jeśli masz wątpliwości to idź do lekarza i będziesz miała 100 % pewność od razu, ale moim zdaniem to troszkę za wcześnie na tyle objawów, pewnie po prostu się nakręciłaś a psychika dużo umie zdziałać. :) Ja w ciąży miałam grype a jak zaczęłam czytać podobne objawy w googlach to byłam przekonana, że mam zapalenie wątroby haha :)
wlasnie nie czytałam, nawet nie dopuszczałam do siebie mysli, ze mogłabym być w ciąży. mój chłopak bacznie obserwuje mnie i wszystko sobie notuje, co dzieje sie nie tak ze mną :D

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wystarczy jeden objaw żeby doszukać się kolejnego :) Czasami przed miesiączką też mamy prawo czuć się inaczej tym bardziej jak cykl nagle jest nieregularny i hormony szaleją :) Przez takie zastanawianie się "czy jestem , czy nie jestem w ciąży" może się stresujesz i dlatego miesiączki nadal nie ma? :)
 
reklama
Wystarczy jeden objaw żeby doszukać się kolejnego :) Czasami przed miesiączką też mamy prawo czuć się inaczej tym bardziej jak cykl nagle jest nieregularny i hormony szaleją :) Przez takie zastanawianie się "czy jestem , czy nie jestem w ciąży" może się stresujesz i dlatego miesiączki nadal nie ma? :)
otóż zero stresu, bo po części chciałbym być mamusią :) a miesiączki nadal nie ma

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry