reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..

Szczerze Ci współczuję i życzę z całego serca aby to była ciąża! Objawy są faktycznie specyficzne, poczekaj jeszcze jakiś czas i przetestuj się moze to jest to :) ja raczej muszę liczyć na cud, w rodzinie męża są liczne przypadki bezpłodności mężczyzn od strony jego mamy... także u nas to tylko cud lub pewnie in vitro;(
 
reklama
Szczerze Ci współczuję i życzę z całego serca aby to była ciąża! Objawy są faktycznie specyficzne, poczekaj jeszcze jakiś czas i przetestuj się moze to jest to :) ja raczej muszę liczyć na cud, w rodzinie męża są liczne przypadki bezpłodności mężczyzn od strony jego mamy... także u nas to tylko cud lub pewnie in vitro;(
a ja trzymam za Was kciuki!
Ja jestem ze swoim narzeczonym 6 lat. Ja mam 28 lat on 41 w tym roku.. - ja mam strach przed wiekiem niestety i stylu jego pracy.. caly czas w nerwach, siedzaca a jak juz ma cos robic to dzwiga.. a stres przechodzi na mnie..
bedzie dobrze dla nas obu! :)
 
Dziękuję kochana ;* musimy poczekać i w końcu się uda, bo musi :) ja mam 28, mąż też. Wieku się chyba nie ma co obawiać... a Twój luby badał nasienie?
 
Dziękuję kochana ;* musimy poczekać i w końcu się uda, bo musi :) ja mam 28, mąż też. Wieku się chyba nie ma co obawiać... a Twój luby badał nasienie?
nie badal, ale juz mielismy swoja wpadke ktora skonczyla sie poronieniem.. wiec, u niego jest ok. Ja wtedy bralam antykoncepcje bo nie wiedzialam, ze jestem w ciazy - zapomnialam wziac raz tabletki i ciaza - 4 tygodnie.. chcialabym cofnac czas i jednak isc wczesniej do lekarza z 'plamieniem' (myslalam, ze to od tabletek anty, ze sie wkrecaja..) moze bylabym juz w 4 miesiacu.. :( no ale nic.. czasu nie cofne, trzeba walczyc dalej :)
 
Czyli możliwosci są, to najważniejsze kochana, jak nie teraz to ma następny cykl a w końcu się uda zobaczysz, ja czekam jak na szpilkach dosłownie do wtorku, wtedy przyjdą badania genetyczne męża. Boje sie
 
Powiem wam dziewczyny,że ja miałam dokładnie takie same dolegliwości , straszny ból sutków i ból jajników czasem tak miałam przed okresem i byłam pewna,że i tamtym razem go dostanę , byłam przekonana niemal na 100% . A później się okazały dwie kreseczki na teście ciążowym 🤭 i te bóle się trzymały potem przez prawie cały pierwszy trymestr także głowa do góry ♥️ trzymam za was wszystkie kciuki i powodzenia
 
Czyli możliwosci są, to najważniejsze kochana, jak nie teraz to ma następny cykl a w końcu się uda zobaczysz, ja czekam jak na szpilkach dosłownie do wtorku, wtedy przyjdą badania genetyczne męża. Boje sie
U nas niestety podobny problem. Bardzo słabe wyniki z badania nasienia... Plus moje cechy charakterystyczne dla pcos jak to ujął ginekolog...
 
Wkeleje Ci moja historie :) :

Moze mi ktos powiedziec czy tez moze tak ktoras z Was miala:
1,5 tygodnia temu bolaly mnie tak sutki ze nawet dotknac ich nie moglam.. stanik mi je jeszcze bardziej podraznial, sutki sterczaly jak glupie..tak mialam przez tydzien (plus minus teraz powinnam miec okres z tego co pamietam).I nagle caly bol zniknal! Teraz lekko pobolewa mnie podbrzusze no i mam sluz taki wodnisty - majtki co chwile sa do wymiany.. czasami widac sluz ciagnacy lekko (plodne juz mialam duzo wczesniej, wtedy sie 'slinie' wiem kiedy mam plodne). Dziwi mnie to bardzo dlaczego sutki mnie tak bardzo bolaly i nagle przestaly..
przed okresem mialam zawsze tak ze tydzien wczesniej juz to byla taka zapowiedz i bolaly mnie piersi - musialam nosic stanik zeby nie podskakiwaly bo czulam niezly bol.. te sutki to jakis szok dla mnie.. no i bolal mnie jeden jajnik przed okresem a teraz nic..
Zrób test. Jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia jest prawdopodobnie, że jesteś w ciąży. Jeżeli występują objawy to test wyjdzie pozytywny, bo one występują już po zagnieżdżeniu zarodka (ok 6-12 dni po domniemanej owulacji). Jeżeli wiesz kiedy były płodne możesz też policzyć czy minął czas potrzebny na zagnieżdżenie. Jeżeli nie, to raczej nie są to objawy ciąży.
 
reklama
Zrób test. Jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia jest prawdopodobnie, że jesteś w ciąży. Jeżeli występują objawy to test wyjdzie pozytywny, bo one występują już po zagnieżdżeniu zarodka (ok 6-12 dni po domniemanej owulacji). Jeżeli wiesz kiedy były płodne możesz też policzyć czy minął czas potrzebny na zagnieżdżenie. Jeżeli nie, to raczej nie są to objawy ciąży.
bede robic moze jutro, jak nie jutro to w poniedzialek na spokojnie :)
dziekuje! :)
 
Do góry