reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwne oczko?

buziaczek1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2010
Postów
2 134
Miasto
uk
witam. od urodzenia w sumie zawsze mialam wrazenie jakby prawe oczko mojego synka mniej sie otwieralo niz lewe, moj maz tez to kiedys zauwazyl. np jak zasypia to prawe juz jest zamkniete a lewe ciagle ma malutka szparke teraz zaczynam to zauwazac juz nie tylko przy zasypianiu ale mam wrazenie ze ciagle to prawe oczko jest jakby mniej otwarte... nie jest spuchniete ani nic. maly slyszy normalnie sledzi wszystko wzrokiem jest ciagle usmiechniety wiec nie wiem... czy mial ktos podobny przypadek? mam sie tym martwic? dodam ze zeby to zauwazyc to trzeba sie dobrze przyjrzec
 
reklama
Kochana tez i u nas podobnie jest, sadze ze nie jest to cos powaznego tylko poprostu tak jest. Ja sama mam jak spojze w lusterko jedno oko, tzn powieke bardziej opadnieta niz 2-ga. U nas Mestwinek ma ksztalt oczu po mnie wiec nie martwi mnie to, wkoncu czkowiek nie jest symetryczny.
Ale moze sie i myle , poczekamy na inne posty i moze sie czegos dowiemy :)
 
czesc dove:) jakk tam dzieciaczki sie chowaja?wiesz takie mam wrazenie jakby ono bylo ogolem takie jakby..hmm..bardziej zamkniete..:errr:
 
Nadal mi sie wydaje ze chyba jest to nic powaznego, zadzwon do Health Visitor i sie dopytaj, jedyne co mi chodzi po glowie to to ze moze miesien powieki moze byc slabszy dlatego bardziej opada a na to to nie wiem ale mozesz leciutko masowac oczko powyzej by uelastycznic miesien oczny.
 
reklama
wlasnie nam tez powiedziano dzis u hv ze nie widac nic specjalnego w tym oczku i ze mamy obserwowac ale raczej nie ma sie czym martwic
 
Do góry