reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne początki

annaa1995

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Maj 2022
Postów
25
Hej!

Może dziwne pytanie zadam. Jakie miałyście wczesne dziwne NIEtypowe objawy ciąży?
Jestem w 21 dniu cyklu parę dni po owulacji potwierdzonej testami, i mam dziwne kłucie w podbrzuszu i biegunke od rana…
Wiadomo, że na test to zdecydowanie za wcześnie ale myślicie że może się coś dziać w tym temacie?
 
reklama
Hej!

Może dziwne pytanie zadam. Jakie miałyście wczesne dziwne NIEtypowe objawy ciąży?
Jestem w 21 dniu cyklu parę dni po owulacji potwierdzonej testami, i mam dziwne kłucie w podbrzuszu i biegunke od rana…
Wiadomo, że na test to zdecydowanie za wcześnie ale myślicie że może się coś dziać w tym temacie?
U mnie jedynym „objawem” przed pozytywnym testem były różowe/jasnobeżowe plamienia, w zasadzie to śluz w tym kolorze. Dopiero 3 dni po ostatnim dniu takiego śluzu wyszedł mi pozytywny test, w trakcie były negatywne. Wg położnej to były „plamienia implantacyjne” tylko że u mnie trwały aż 5 dni. Kłucia w jajnikach miałam, ale takie bardziej jak owulacyjne w tym czasie. Miałam też objawy infekcji tam na dole, która przeszła samoistnie w ciągu 3 dni. Wydaje mi się, że to efekt progesteronu i krwi, bo miałam mocno obrzęknięte wargi sromowe.
 
Hej!

Może dziwne pytanie zadam. Jakie miałyście wczesne dziwne NIEtypowe objawy ciąży?
Jestem w 21 dniu cyklu parę dni po owulacji potwierdzonej testami, i mam dziwne kłucie w podbrzuszu i biegunke od rana…
Wiadomo, że na test to zdecydowanie za wcześnie ale myślicie że może się coś dziać w tym temacie?
Ja tydzień po jajeczkowaniu miałam miałam mdłości - zostały ze mną od tamtej pory na 6 miesięcy 😄
I kilka dni po jajeczkowaniu miałam takie dziwne bóle w brzuchu,jakby coś się wwiercało, więc wszystko jest możliwe 🤣
 
U mnie 2/3 razy była biegunka na kilka dni przed pozytywnym testem. Za pierwszym razem obwiniałam pierogi z restauracji, bo u mnie biegunki to była rzadkość 😅 no ale też nie ma co sobie wkręcać, że biegunka przed okresem oznacza ciążę 😉
 
reklama
reklama
Do góry