reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dziwne prężenie - Pomóżcie

MamaTygrysa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2007
Postów
20
Rozwiązania
0
Moje drogie mamy chyba jeszcze tylko Was mogę spytać, może ktoś ma ten sam problem co ja.

A więc ...
Mój synek ma już prawie 3 lata. Od dawna (1,5 roku) bardzo się pręży. Wygląda to tak, że prostuje nogi i je krzyżuje a następnie naciska sobie rączką na dół brzuszka i naciska w kierunku siusiaka. Przy tym przymyka oczka i postękuje. Po takim prężeniu wraca do zabawy. Nie robi się śpiący ani zmęczony (na 100% nie padaczka). Czasami pręży się raz za razem a czasem raz i koniec. Zdarza mu się też w wózku na dworze.

Pytałam już chyba wszystkich lekarzy jakich spotkałam. Tylko jeden neurolog wymyślił teorię, że jest to onanizm dziecięcy. Podobno częściej dotyczy dziewczynek. Dzieci zauważają podczas zapalenia dróg moczowych, że pocieranie okolic krocza jest przyjemne.
W takim przekonaniu żyliśmy przez jakiś czas ale ....

Mały często ma zapalenia układu moczowego. Dodatkowo przy takich zapaleniach dostaje zapalenia najądrzy. Brak nam już słów żeby opisać ile z tymi chorobami jest zachodu. Miał już cystografię i urografię, nie ma wady w układzie moczowym.

Zastanawiamy się czy prężenie ma jakiś związek z tymi zapaleniami. Czy to jest skutek czy przyczyna. Żaden lekarz a mieliśmy do czynienia z wieloma nie ma pojęcia z czego wynika to prężenie :-(

Czytałam dużo o prężeniu niemowląt ale to nie ma z tym nic wspólnego. Z robieniem kupki też nie.

Może któraś z Was zna ten problem i może się do mnie odezwać.

Dzięki
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry