reklama

dziwne pytanie o zupę

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez juli29, 1 Kwiecień 2015.

1. juli29

juli29 Fanka BB :)

hej mam takie dziwne pytanie, czy jak dajecie dzieciom juz 2 dania to np. zupe jarzynowa z brokulami i ryzem to dajecie wszystkie warzywa czy tylko brokuly a na drugie np dam cukienie z ziemniakami i lososiem to juz normalnie może się uda, zupke musze blendowac bo córka nie chce tak jesc

2. Dastina19

Dastina19 Zaciekawiona BB

A ile córka ma? Chodzi mi o wiek.

3. reklama
  4. juli29

14 miesiecy

5. juli29

Generalnie dopiero pojawil sie 2 zab tylko obiad dalej blenduje bo nie ruszy

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Moje w tym wieku już prawie wszystko jadły, oczywiście raczej w śladowych ilościach, choć czasem potrafiły sporo zjeść ;) Może proponuj jej z Twojego talerza, kto wie, może jej zasmakuje i zje ;) Ząbki czy ich brak to nie przeszkoda, pogryzie dziąsłami, jeśli oczywiście zechce. Trzeba próbować.

7. juli29

Wiem dzieki ale bardziej chodzilo o polaczenie

8. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

No właśnie nie bardzo rozumiem jakie połączenie? Że dwa dania podawać? Czy do zupki wrzucać to co na drugie i miksować?

9. witch84

witch84 Fanka BB :)

U mnie zupa i drugie danie są to dwa osobne posiłki.
    Dziecko zjada zupkę, a po dwóch godzinach dostaje drugie danie.

To że nie ma zębów, nie oznacza, że nie możesz jej dawać warzyw w całości - dziecko doskonale sobie poradzi z gotowaną marchewką, ziemniakiem, brokułem itp. Dobrze też będzie sobie radziło z pokrojonym mięsem. Polecam zapoznać się z metodą BLW.

10. reklama

Poleć forum