reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne 'ruchy' dziecka

Dołączył(a)
6 Marzec 2018
Postów
11
Hej, jestem obecnie w 26tc. Ruchy dziecka zazwyczaj są całkowicie normalne, ale od paru dni zdarza się coś dziwnego w sumie nawet nie wiem jak to dokładnie opisać. Zaczynam nagle czuć takie rytmiczne uderzenia, jakbym miała w sobie zegar, który tyka. Nie jest to wyczuwalne gdy położę rękę na brzuchu, to dochodzi jakby od samego środka.Dziecko wtedy się nie rusza ani nie kopie. Wiem, że takie rytmiczne ruchy to zazwyczaj czkawka, ale to potrafi trwac kilka/kilknascie minut lub w ciągu kilkunastu minut kilka razy. Nie jest to bolesne, ale dość nieprzyjemne, jakby ktoś stukał mnie młoteczkiem nie wiem, w kość jakąś? Miałyście coś podobnego? Czy to może tylko jednak czkawka?
 
reklama
Hej, jestem obecnie w 26tc. Ruchy dziecka zazwyczaj są całkowicie normalne, ale od paru dni zdarza się coś dziwnego w sumie nawet nie wiem jak to dokładnie opisać. Zaczynam nagle czuć takie rytmiczne uderzenia, jakbym miała w sobie zegar, który tyka. Nie jest to wyczuwalne gdy położę rękę na brzuchu, to dochodzi jakby od samego środka.Dziecko wtedy się nie rusza ani nie kopie. Wiem, że takie rytmiczne ruchy to zazwyczaj czkawka, ale to potrafi trwac kilka/kilknascie minut lub w ciągu kilkunastu minut kilka razy. Nie jest to bolesne, ale dość nieprzyjemne, jakby ktoś stukał mnie młoteczkiem nie wiem, w kość jakąś? Miałyście coś podobnego? Czy to może tylko jednak czkawka?
Czkawka moja córka miała bardzo często i trwała bardzo długo. Po urodzeniu było tak samo, często miała czkawke :-)
 
Do góry