reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne sny w ciąży .......

reklama
TO BYŁA TRABA OD SŁONIA hhahahahahah
a moze glodnemu chleb na mysli ahhahahahahahha :confused::confused::confused:
hahahaha no ale chyba zaspokoilas rzadze :p , ja z moim B sie nie widzialam 2 tygodnie teraz spotkalismy sie na 3 dni mialam taka chec i brzuch zaczoł wariowac i nic nie wyszlo :( , teraz bede w lodzi dopiero tez za jakies niecale 2 tyg ehh
 
Ostatnia edycja:
hahahaha no ale chyba zaspokoilas rzadze :p , ja z moim B sie nie widzialam 2 tygodnie teraz spotkalismy sie na 3 dni mialam taka chec i brzuch zaczoł wariowac i nic nie wyszlo :( , teraz bede w lodzi dopiero tez za jakies niecale 2 tyg ehh
Ojjj zaspokoiłam !!!!! Choc nie powiem brzuszek przeszkadzal niekiedy ahahhah ...ale dalismy rade :) ...moj brzuszek nie wariowal i moglam sie nacieszyc ..dzida ,trabom czy jak to zwac inaczej hahahahah
MOj pojechal dzisiaj zas na 10 dni ,wiec sama nie jestes ....abstynecja z sexem teraz haaa !
 
Witam wszystkich!
Jestem tu nowa, chciałabym się podzielić swoimi obawami- bardzo mnie niepokoją regularnie powtarzające się koszmarne sny o porodzie, zdeformowanym dziecku śmierci.....boję się już położyć....Wciąż mam obawy, ze coś się stanie dzidziusiowi, że jak położę się na brzuchu to maleństwo rozgniotę, że zrobię mu krzywdę. Zastanawiam się już czy wszystko w porządku z moją psychiką
 
Witam wszystkich!
Jestem tu nowa, chciałabym się podzielić swoimi obawami- bardzo mnie niepokoją regularnie powtarzające się koszmarne sny o porodzie, zdeformowanym dziecku śmierci.....boję się już położyć....Wciąż mam obawy, ze coś się stanie dzidziusiowi, że jak położę się na brzuchu to maleństwo rozgniotę, że zrobię mu krzywdę. Zastanawiam się już czy wszystko w porządku z moją psychiką
Takie sny to norma. Jedne kobietki maja takie obawy na jawie, drugie we snie... lepiej nie laczyc jednego z drugim. We snie organizm i psychika rozladowuja sie. Napiecia musza sie gdzies ulotnic prawda?To lepiej we snie...
W pierwszej ciazy tez takie mialam. A teraz bardziej mam zly nastroj na jawie i rozne obawy.
A w ogole mozesz sie klasc na brzuchu?Ja juz dawno nie... Na plecach tez nie bardzo. Normalnie nie ma wygodnej pozycji. Na siedzaca tylko ;)
A niedawno mialam smieszny sen - ze jakos tak teraz wyszlo ze mnie jajo - takie na pol przezroczyste. Patrze, a w srodku chlopiec w bialej koszulce na krotki rekaw i ogrodniczkach granatowych. Spal sobie smacznie na boczku. W pewnym momencie to jajo w rekach zaczelo mi sie kruszyc i sie przestraszylam no i szybko spowrotem wsadzilam tam, gdzie trzeba ( w obawie jak mi sie to uda, ale bylo ok;)
 
23Marta
no z tym kotem i cesarkom to nie złe, o jeju no nie mogę:baffled::baffled::baffled: :-D:-D:-D:-):-):-)
Mi się wczoraj śniło że byliśmy z mamą na wakacjach.
Mama mi się utopiła na amen a mąż pyta, czy idę na spacer.
poprostu wyszłam i wyjechałam gdzieś za granicę do pracy :szok:
Co jeszcze a śniło mi się, że poszłam siusiu za krzaczek i wstaje a tam krew i skrzepy i myślę sobie: kuźwa a tak się cieszyłam, przechwaliłam, że nic się chociaż przy tej ciąży nie dzieje.... no i się obudziłam :szok:
 
23Marta
no z tym kotem i cesarkom to nie złe, o jeju no nie mogę:baffled::baffled::baffled: :-D:-D:-D:-):-):-)
Mi się wczoraj śniło że byliśmy z mamą na wakacjach.
Mama mi się utopiła na amen a mąż pyta, czy idę na spacer.
poprostu wyszłam i wyjechałam gdzieś za granicę do pracy :szok:
Co jeszcze a śniło mi się, że poszłam siusiu za krzaczek i wstaje a tam krew i skrzepy i myślę sobie: kuźwa a tak się cieszyłam, przechwaliłam, że nic się chociaż przy tej ciąży nie dzieje.... no i się obudziłam :szok:
NO ja dzis tez mialam wlansie bardzo podobny sen !!!!!!
Patrze na majtki a tam czerwono i brunatno !!!! zaczelam plakac ze trzeba jechac do lekarza bo stacilam dzidzie i obudzilam sie bo maz mnie budzil bo PLAKALAM !!
 
Śniło mi się, że urodziłam w jakiejś przychodni :confused: po 5 min. porodu dali mi dziecko ..... a ja ich pytam a łożysko ? - a oni mi na to: po co ? niech sobie siedzi i czeka aż znowu w ciążę zajdziesz :confused::confused::confused:

Po dwóch dniach moje dziecko zaczęło gadać :confused::confused::confused:
 
reklama
Ojjj zaspokoiłam !!!!! Choc nie powiem brzuszek przeszkadzal niekiedy ahahhah ...ale dalismy rade :) ...moj brzuszek nie wariowal i moglam sie nacieszyc ..dzida ,trabom czy jak to zwac inaczej hahahahah
MOj pojechal dzisiaj zas na 10 dni ,wiec sama nie jestes ....abstynecja z sexem teraz haaa !

Ja mam inny dylemat, :-Dmój się boi kochać ....... prześladuje go myśl, że coś dziecku zrobi :-palbo że mały go za coś złapie ........ heheheh ...... te chłopy ...:sorry2:
 
Do góry