reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne tiki u 8miesiecznego dziecka .

eskorta100

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Marzec 2016
Postów
18
Witam. Dzisiaj zauważyłam dziwne zachowanie u mojego 8miesiecznego dziecka. Leżąc w łóżeczku przy zabawie w "powiedz mama" jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie , moje dziecko zaczęło tak wymachiwac głową jakby chciał pokazać główka "nie" i powtórzył to z 3 razy przy tym jakby mimowolnie podnosząc rączki do góry, potem coś w stylu gestu "tak" tylko to wyglądało jakby bardziej wyrzucal główkę do góry. A potem jakby klatkę piersiowa też wyrzucal do góry . Wszystko po kolei, najpierw to nie, chwila spokoju, potem ta główka do góry, chwila spokoju, klatka piersiowa i chwilą spokoju. A od jakiegoś czasu jak siedzi to odchyla głowę do tylu jakby chciał się uderzyć, jeśli jest oparty i to parę razy , tylko nie wiem na ile to była zabawa a na ile jakiś odruch. Czasem jak leży to ma tak jakby się "podjaral" otwiera buzię szeroko I wymachuje rękami, ale tak ma od dłuższego czasu. Dzisiaj straszniw zalzawily mu sie oczy i tak jakby nie wiexzial co sie dzieje. Dodam ze nie rozpoznaje jeszcze gestow "tak,nie" ttlko tak dodalam zebyscie wiedzieli o co mi chodzi . Jutro idziemy do pediatry, ale ktoś może miał taką sytuację albo wie o co chodzi.
 
reklama
Do góry