reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwne uczucie w podbrzuszu 17 tc

Dołączył(a)
8 Lipiec 2016
Postów
2
witam jestem tu nowa i nie wiem czy był już taki wątek więc taki dodałam. chciałam zapytać czy nie wiecie może co oznacza takie dziwne uczucie w podbrzuszu jakby ucisk i kłócie też w lewym boku? jestem w 17 tyg ciąży i to moja pierwsza ciąża marwtie sie czy z maleństwem wszystko dobrze a termin u gin mam dopiero na sierpiern :/ prosze pomóżcie! z góry dziękuje
 
reklama
Jeżeli to z boku to nie ma się co martwić bo to za pewne więzadła się rozciągają. Ja dla świętego spokoju pojechalabym na ip sprawdzić czy wszystko jest dobrze .Myślę że lepiej spać spokojnie i nie zamartwiać się .
 
dziękuje za odpowiedz. tak to było z boku chociaż na środku tez był taki dziwny ucisk ale skonsultowałam się ze swoja gin i pow mi że to normalne o ile ból nie jest stały :)
 
Do góry