reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne uczucie w szyjce i odbycie.

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Kochane ja was zamęczę. No więc 24+3 dni ciąży. Jeszcze wczoraj pisałam o tym że mały słabo się rusza a dziś nadrabia ale cholerka, wyraźnie czuje się ze rusza tylko ze te ruchy od razu czuje jakby w szyjce? Albo pochwie? Dziwne uczucie bardzo. W dodatku nie które ruchy czuje w tyłku 😂😂 No dosłownie jakby kopał mnie po szyjce i odbycie, to normalne? Pierwszy raz tak mam. Dodam że to tylko jak leżę, nie ważne czy na boku czy nie. Powiedzcie mi czy mam się czym martwić?
 
reklama
Tak jak napisała koleżanka wyżej...to zupełnie normalne, także nic się nie stresuj. Z każdym tygodniem ( miesiącem) będzie bardziej napierał i uciskał, też tak czułam kopniaki i ucisk na szyjkę lub właśnie odbyt, że aż ma się uczucie, że chce się do toalety. Teraz jestem w 36 tyg. i czasem jak poruszy główką lub dociśnie to mam wrażenie, że zaraz zacznę rodzic . Pozdrawiam 😉
 
To dopiero początek kochana 😄 zobaczysz jak będzie pod koniec ciąży. Także się nie przejmuj i korzystaj bo ten drugi trymestr to jest moim zdaniem najlepszy oczywiście jeśli się nic nie dzieje. Mam tu na myśli skracanie szyjki czy też skurcze
 
To dopiero początek kochana 😄 zobaczysz jak będzie pod koniec ciąży. Także się nie przejmuj i korzystaj bo ten drugi trymestr to jest moim zdaniem najlepszy oczywiście jeśli się nic nie dzieje. Mam tu na myśli skracanie szyjki czy też skurcze
Zacznie to się dopiero po porodzie 😉
Wcale mi straszę to taki żarcik.( Mam dwoje dzieci 6lat i 9 tygodni)
ciesz się ciąża bo to naprawdę fajny czas.

Z ruchami będzie różnie, jednego dnia będzie maluszek szaleć drugiego będzie bardziej spokojny.
 
Zacznie to się dopiero po porodzie 😉
Wcale mi straszę to taki żarcik.( Mam dwoje dzieci 6lat i 9 tygodni)
ciesz się ciąża bo to naprawdę fajny czas.

Z ruchami będzie różnie, jednego dnia będzie maluszek szaleć drugiego będzie bardziej spokojny.
Moja córka skończyła wczoraj 4 miesiące 🥰 natomiast jeśli chodzi o ciążę to radość skończyła się w 24 tygodniu. Pozniej to było odliczanie każdego dnia zeby tylko dotrwać do bezpiecznego czasu dla dziecka. Na szczęście się udało 🙂
 
Moja córka skończyła wczoraj 4 miesiące 🥰 natomiast jeśli chodzi o ciążę to radość skończyła się w 24 tygodniu. Pozniej to było odliczanie każdego dnia zeby tylko dotrwać do bezpiecznego czasu dla dziecka. Na szczęście się udało 🙂
U mnie radość z ciąży zaczęła się w 22tc po połówkowych. Starciłam w 2021 dziecko z wadą genetyczną więc tutaj dopiero po badaniach w pierwszym trymestrze i USG połówkowym odetchnęłam z ulgą.

Niemniej jednak najważniejsze że i u mnie i u ciebie ciążę zakończone sukcesem
 
U mnie radość z ciąży zaczęła się w 22tc po połówkowych. Starciłam w 2021 dziecko z wadą genetyczną więc tutaj dopiero po badaniach w pierwszym trymestrze i USG połówkowym odetchnęłam z ulgą.

Niemniej jednak najważniejsze że i u mnie i u ciebie ciążę zakończone sukcesem
Tak dokładnie każda ciąża to osobna historia najważniejsze żeby jakoś dotrwać szczęśliwie do końca 🙂
 
Zacznie to się dopiero po porodzie 😉
Wcale mi straszę to taki żarcik.( Mam dwoje dzieci 6lat i 9 tygodni)
ciesz się ciąża bo to naprawdę fajny czas.

Z ruchami będzie różnie, jednego dnia będzie maluszek szaleć drugiego będzie bardziej spokojny.
Ja tak miałam z synem, raz grał w piłkę nożną a drugiego dnia stopował za kartki 🤣
 
reklama
U mnie radość z ciąży zaczęła się w 22tc po połówkowych. Starciłam w 2021 dziecko z wadą genetyczną więc tutaj dopiero po badaniach w pierwszym trymestrze i USG połówkowym odetchnęłam z ulgą.

Niemniej jednak najważniejsze że i u mnie i u ciebie ciążę zakończone sukcesem
Nie wiem czy dobrze Cie kojarzę ale ze staraczek 2021, byłaś chyba z krwiakiem w 11 tygodniu ciąży w szpitalu? Podobne avatary 😊
 
Do góry