reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne upławy

No to możliwe, że jednak jakaś infekcja - antybiotyk powybijał dobre bakterie i doszło do zakażenia.
Może spróbuj wziąć jakiś probiotyk ginekologiczny. Nawet jeśli nie pomoże, to nie powinien zaszkodzić.
kupiłam sobie gynoxin Optima tak na wszelki wypadek
 
reklama
No to możliwe, że jednak jakaś infekcja - antybiotyk powybijał dobre bakterie i doszło do zakażenia.
Może spróbuj wziąć jakiś probiotyk ginekologiczny. Nawet jeśli nie pomoże, to nie powinien zaszkodzić.
z tą ciążą pozamaciczną się strasznie przestraszyłam Jezu... Od razu zrobiłam ten test ciążowy no ale negatywny na szczęście
 
Teraz jeszcze zaczęło mnie kłuć w jajnikach raz w jednym raz w drugim i cały czas mi jeździ w brzuchu
 
Nie mam pojęcia od ostatnich trzech tyg ciągle coś mi jest, jestem już po prostu wykończona tym wszystkim
 
reklama
Dziewczyny jest wynik
 

Załączniki

  • 0c7d5de7-c570-46ad-8b7b-3866b5429c2d.jpeg
    0c7d5de7-c570-46ad-8b7b-3866b5429c2d.jpeg
    41 KB · Wyświetleń: 46
Do góry