reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne usg , brak opisu itp...Pomocy bo wariuje

Dołączył(a)
6 Lipiec 2021
Postów
4
Hej . Dziewczyny bo ja juz zaczynam wariować. Zawsze mam regularne cykle 28 dni a miesiączki tak bolesne i obfite że nie wstaje z łóżka. Ostatnia miesiączka tj . 12.06.2021 zaczęła się jedna plamka i przez całą noc prawie wogole nic nie leciało. Drugiego trochę tam poleciało A trzeciego było tylko plamienia z rana i cały dzień spokój i czwartego dnia poplamiłam jak spacerowałam z przyjaciółka. Tyle. Żadnych boli, żadnych humorów itp.
Zaczęłam się dziwnie czuć- Senna, przestało mi smakować mięso itp. Poszliśmy z narzeczonym do ginekologa prywatnie i powiedziała że ona ciazy nie widzi i czekać do następnej miesiączki i przyjść dwa tygodnie po jej terminie (nie dostałam żadnego opisu usg tylko standardowe 3 fotki). Akurat tak się trafiło że na NFZ 5.07.2021 miałam wizytę u tej samej doktor . Pomachała mi 3 razy w macicy , stwierdziła że endometrium powiększone jak na miesiączkę (na usg było widać jakbym miała jakblko w macicy), zleciła betę z krwi (na której wynik muszę czekać do wtorku a raczej środy bo wtedy mam wizytę). Przyznam wam się szczerze że nie raz robiono mi usg I nigdy nie widziałam takiego endometrium). Na tej wizycie nie dostałam żadnego opisu , zdjęcia a skierowanie lekarka dala położnej.

Ps . 10 .07 mam mieć niby miesiączkę ale nie czuję się na to . Przez ostatni tydzień przytyłam 3,300 - mam mddlosci , czasem zdarzy mi się zwymiotować (chociaż w zasadzie wygląda to na ulewanie niż wymiociny- małe ilości). Nie mogę patrzeć na mięso bo zaraz mnie mdli(a od zawsze byłam mięsożercą), często sikam. Wszystko się nasiliło od zeszłego tyg. Jedne testy wychodzą dodatnie , inne nie . Bardzo się boję, proszę o pomoc .
 

Załączniki

  • 20210627_073236.jpg
    20210627_073236.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 153
  • 20210627_071103.jpg
    20210627_071103.jpg
    623 KB · Wyświetleń: 283
reklama
Robiłam zaraz po plamieniach 2 dni I kreski były bledziutie .
Dziwne. Może to była ciąża biochemiczna ? Sama nie wiem. Na temat USG się nie wypowiem bo się nie znam ...
Musisz uzbroić się w cierpliwość do środy i wtedy beta rozwieje wątpliwości.
 
Dla jasności. Od poprzedniej niby dziwnej miesiączki minęły 3 tygodnie, lekarz nie widzi nic niepokojącego na usg (ja też nic, zwykła pusta macica), a Ty uważasz że przytyłaś 3 kk od ciąży?
 
reklama
Do góry