reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne wyniki testow owulacyjnych

Za pierwszym razem w tym cyklu jak wyszły pozytywne to mialam uczucie kłucia jajnika, teraz nie mam nic takiego , także sama nie wiem
 
reklama
Dzisiaj jest środa a ja dalej mam pozytywne wyniki testów owulacyjnych, jezli by to była owulacja to powinny chyba zblednąć po max 2 dniach ,przynajmniej tak zawsze miałam. Nie wiem co myśleć
 

Załączniki

  • 20240508_070935.jpg
    20240508_070935.jpg
    872,4 KB · Wyświetleń: 30
Byłam dzisiaj u lekarza i powiedziała że nie widać żeby owulacja była kilka dni temu ,więc albo był cykl bezowulacyjny albo musiała być dużo wcześniej, także nie wiem czemu testy tak wariują
 
Dlatego ja skonczylam zabawe z testami .byla. w srode na monitoringu pecherzyk dominujacy 15 mm jutro powinnien miec 19 I bedzie stymulacja cyklu bo do okresu 11 dni .
 
reklama
Dlatego ja skonczylam zabawe z testami .byla. w srode na monitoringu pecherzyk dominujacy 15 mm jutro powinnien miec 19 I bedzie stymulacja cyklu bo do okresu 11 dni .
Ja się zapisałam w kolejnym cyklu na 3 wizyty żeby właśnie zrobić monitoring , mam tylko nadzieję że nie pójdę za późno bo na ten moment pokazuje że będzie to mój 11 dc ,jezli niż się nie zmieni ,bo zawsze może być tak ze ta @ przyjdzie inaczej niż powinna ,ale to najwyżej będę kombinować żeby iść wcześniej
 
Do góry