reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Dziwne zachowanie 7 tygodniowego dziecka

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
166
Rozwiązania
0
Witam drogie mamy. Moje dziecko się dziwnie zachowuje, zacznę od początku dnia gdy wstajemy rano po przespanej nocy (mała budzi się na karmienie i śpi dalej) to potrafi siedzieć w lezaczku i cieszyć się i próbować gadać dobrą godzinę, ale później robi się senna stwierdzam po tym iż ziewa i robi się marudna usypiam ja zaraz zasypia ale śpi najdłużej 10 min i wstaje, leży chwilę i zaczyna płakać bo chce spać znowu zasypia i wstaje po 10 min tak wygląda nasza reszta dnia nie raz to aż ma czerwone oczy ze zmęczenia a delej tak robi zasypia i wstaje potrafi tak robić przez cały dzień do 22 . Czy wasze dzieci też się tak zachowują i czy to jest normalne ?
 
reklama

Aguu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2008
Postów
3 465
Rozwiązania
5
Normalne. U nas to samo (10tyg). Muszę dłużej ponosić, pobujać i dłużej śpi. Najlepiej się jej śpi na spacerze albo w chuście (ale muszę ciągle chodzić :D ).
Sen dziecka to bardzo zmienna rzecz. Do ok 3r.ż. jeszcze co najmniej kilka jak nie kilkanaście razy wam się system pozmienia ;)
 
Ostatnia edycja:

Jagna8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2018
Postów
152
Rozwiązania
0
Wyeliminuj wszystko co może jej przeszkadzać spać: głód, hałas, nieodpowiednie ubranko (za ciepło), mokrą pieluszkę, problemy z brzuszkiem jeśli takie ma. Jeśli to nic nie da to może taki jej urok, to jeszcze maleństwo. Trzeba przytulać, kołysać, leżeć obok, śpiewać, spacerować, zawinąć w chustę, znaleźć na dziecko sposób, albo przeczekać ten trudny okres. Najważniejszym miernikiem czy mała jest zdrowa to jej przyrost masy i ciała. Jeśli bardzo Cię to niepokoi zagadaj do pediatry przy szczepieniu. Słodkich snów w dzień!
 

Karokao

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Grudzień 2017
Postów
716
Rozwiązania
0
Moje dziecko podobnie się zachowywało, powodem była alergia na białko, bolał ja brzuszek i jedynie bujanie na rękach pomagało w dzień bo w nocy było w miare. Zmieniliśmy mleko i dopiero było okej. Ma jakieś inne objawy?
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry