reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne zachowanie niemowlaka podczas snu

Kasiula89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
46
Witam serdecznie, mój synek niedługo kończy trzy miesiące, zawsze noce przesypiał super, budził się na jedzenie a po jedzeniu zasypiał, od jakiegoś czasu w środku nocy podczas snu zaczyna dziwnie się zachowywać, zasypia pięknie, śpi około 6 godzin po czym budzi się na jedzenie, zje, pogaworzy i zasypia znów, śpi spokojnie około godzinkę i się zaczyna... stęka, kwili, przekłada główkę raz w jedna raz w drugą stronę, nóżki podciąga wysoko do siebie i opuszcza, rączki wkłada do buzi, trwa to chwile po czym naglę przyjmuje pozycję jak zawsze i śpi spokojnie około minuty czy dwóch i potem od nowa się "rzuca", trwa to naprzemiennie do samego rana dopóki się nie wybudzi czyli około 3 godzinki... W ciągu dnia zaśnie czasem na 3 godzinki i śpi spokojnie, nic się z nim nie dzieje, dopiero w nocy. To moje pierwsze dziecko wiec nie mam doświadczenia, jestem na etapie szukania dobrego neurologa który spojrzy na moje maleństwo ale może któraś mama miała podobne doświadczenia?
 
reklama
Mój synek ma 4 miesiące i od jakiś 2 tygodni ma to samo. Z tymże ja go przerzucam raz na jeden bok raz na drugi, potem na brzuch bo zwyczajnie bączki potem puszcza. A śpi tak twardo że nawet oczu nie otworzy jak jest na brzuchu tylko jęczy. W różnych pozycjach udaje mu się w końcu puścić beczki i idzie spać juz normalnie. Nie wiem czy to to samo co u mnie ale wygląda z opisu bardzo podobnie. Wcześniej mały tez przespiał prawie całą noc (budził się na mleko o 4-5).
 
Nie masz powodu do zmartwień. Ze swojego doświadczenia wiem, że nie ma czegoś takiego jak np."ładnie śpi" albo "wszystko jje". Jednego miesiąca będzie tak, następnego jeszcze inaczej. Cały czas się rozwija, ma nowe bodźce więc gwarantuje Ci- ciągle będzie inaczej. Podchódź do tego ze spokojem.
 
Do góry