reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne "zaczerwienienia" na twarzy

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Mój synek od jakiegoś czasu po lewej stronie ma dziwne szorstkie zaczerwienienia nad okiem,koło oka i na policzku. Jest to tylko po jednej, lewej stronie. Ogólnie synek się tam często próbuje drapac. Na początku myślałam że to od tego. U chirurga podczas wizyty z pepkiem zasugerowano skaze białkowa ale mały nie ma ani przesuszonej skóry za uszami, ani zaczerwienienia pod łokciami i kolanami. Kupki robi normalne. Objawy nie nasilaja sie po jedzeniu. Karmie go piersia i 2 x dziennie też bebiko 1. Aha i jak posmaruje te zaczerwienienia balsamem to bledna i są prawie nie widoczne. Załączam zdjęcia.


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161109_121411.jpg
    20161109_121411.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 113
  • 20161109_121351.jpg
    20161109_121351.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Może zmieniłaś proszek i jak śpi dziecko na jednej stronie to czasami coś może się pojawić. Ja chodziłam z moją córka do dermatologa i też do alergologa. A na końcu zrobiłam testy alergiczne z krwi.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy nietolerancji mleka nie musi mieć plam na łokciach i pod kolanami - mój miał głównie na brzuchu.
A co mu dajesz do jedzenia?

edit. Doczytałam na temat jedzenia - ja bym spróbowała zmienić mleko na HA.
 
Ale to wcale nie musi być laktoza. W mm jest dużo więcej składników. Zrobisz jak uważasz.
Na zmiany skórne polecam terapię Latopic - z tymże trzeba ją robić min 3 miesiące.
 
reklama
Chodziło mi o Latopic - taki proszek do rozpuszczania - i do wypicia. Optymalnie stosuje się go do drugiego roku życia.
 
Do góry