reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny ból w podbrzuszu

Chardonay

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2014
Postów
289
Miasto
Warszawa
Witajcie,
Od paru dni towarzyszy mi dziwne napięcie w podbrzuszu. Dziś od paru godzin można to nazwać bólem, który momentami daje o sobie znać bardziej. Nie jest to ból jelitowy - dobrze go znam. Gdy próbuję kaszlnąć ból się nasila - czuję jakby spięcie w podbrzuszu, które boli.
Wzięłam no-spe - mam nadzieję, że zadziała.

W ostatnim cyklu przestałam brać tabletki - pierwszy raz od 4 lat. Prawie nie pamiętam jak było przedtem :p, ale na pewno nie towarzyszyły mi jakieś dolegliwości podczas całego cyklu.

Lekarz uprzedzał, że mogą być plamienia, albo nierówne cykle w pierwszych m-cach od odstawienia - póki co nic takiego nie ma. Pojawił się jedynie ten ból.

Między 11 a 14 lipca prawdopodobnie doszło do owulacji - co ciężko mi stwierdzić na pewno, bo teraz mój cykl dochodzi do siebie. Czy ten ból podbrzusza to może być to? Wczoraj czy przedwczoraj czułam lekkie kłucie z jednej strony - stwierdziłam, że to owulacja, ale dziś ten ból dotyczy jakby całej macicy/podbrzusza.

11/12 doszło do zbliżenia, oczywiście z zabezpieczeniem. Zawsze po odczuwam lekki dyskomfort, tj. uczucie napięcia w podbrzuszu, ale zazwyczaj przechodzi następnego dnia.

Miałyście coś takiego? Help?
 
reklama
po odstawieniu antykoncepcji miałam masę objawów wszystkiego. Własnie takie skurcze w podbrzuszu, śluz raz taki raz inny smaki i zachcianki jak w ciąży, piersi też wariowały ogólnie działo się wszystko a teraz jestem w ciąży planowanej i ginekolog z obrazu jajnika wywnioskował, że prawdopodobnie miałam dwie owulacje w tym cyklu :) także musisz być przygotowana na mega rewolucje w organizmie, jajniki wróciły do pracy :)
 
tak stwierdziłam, że to właśnie ból owulacyjny, ale moje jajniki to chyba stwierdziły, że czas na 10-cio raczki :D i eksplodują :) już jest prawie dobrze. Dzięki :-D
 
Do góry