reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny brzuch

Dołączył(a)
19 Lipiec 2014
Postów
12
Miasto
Wrocław
Witajcie!
Mam lekki stres. Otóż jestem w 17 tc. i wczoraj po południu, leżąc na plecach, z podgiętymi nogami, zauważyłam, że mógł brzuch zmienił wygląd. Odcinek pod pępkiem i aż do pępka, ale tylko po lewej stronie, stał się odstający w stosunku do strony prawej. Jak mięśnie są rozluźnione, to jest niewielka dysproporcja wizualna, lecz wyczuwa się to dobrze pod palcami, ale jak się sam tam zaczyna napinać, to wtedy różnica między stronami jest wyraźna. I teraz moje pytanie: czy coś takiego jest normalne? Generalnie nic mnie nie boli, nic mi nie dolega, czasami czuję jakiś lekki ból w niektórych miejscach, związany z rozciąganiem, ale bywa, że cały dzień nic kompletnie nie zaboli. Jednak ten stan utrzymuje się od wczoraj, a jest to moja pierwsza ciąża i nie chciałabym niepotrzebnie robić o błahostkę hałasu, ale nie chciałabym też czegoś zaniedbać.
Będę wdzięczna za porady.
 
reklama
Kochana to normalne! Mój brzuch był czasem wręcz trójkątny! ;) Tam przecież jest dzidziuś i przekręca się, a więc kształt brzucha jest inny w zależności do tego czy wypnie na przykład pupkę, czy wyprostuje nóżkę itp. :)
 
Jeśli nie masz wrażenia, że Ci skóra zdrętwiała, nie masz brzucha twardniejącego jak kamień to chyba nie ma powodów do niepokoju ale ja też mam kulki raz po lewej raz po prawej ale towarzyszy temu drętwienie i twardy brzuch więc to już skurcze i trzeba powiedzieć lekarzowi.
 
Tez tak czasem mam jak leze na plecach :) takie fajne uwypuklenie :) troche dziwnie to wyglada ale to napewno dzidzia. Jak nie boli nie czujesz zadnego dyskomfortu to nie ma sie czym martwic ;)
 
Wszystko ok. Jeszcze będziesz głaskać ,a mąż całować te "brzuchowe górki"!! To twój Maluszek. Głaskaj go i kołysz, spiewaj i mów do niego, to się przyda po porodzie i nie zdziw sie jak za pare tygodni bedzie miał czkawke, to też normalne... dobrego macierzśntwa;-)
 
Do góry