reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny cykl- pomozecie? :)

A moze wlasnie dlatego, ze mialas wczesnie owulacje? I to byl powod:( tak okres sie spoznia no i owulacja sie przesunela na dzien okresu:) poplatany cykl no i dlugi;) bo dzis jest 37dc i dopiero owulacja.
 
reklama
mamuśka a inofem w jakiej dawce pijesz? bo ja od niedawna z 1 przerzuciłam się na 2 saszetki dziennie ale nie wiem czy to coś lepiej zadziała?
 
Ja też piję dwie saszetki dziennie. Lekarz mi powiedział, że dzięki temu leczenie będzie skuteczniejsze, hormony szybciej się uregulują i być może uda mi się zajść w ciążę. Wiem że na opakowaniu jest napisane że powinno się pić jedną dawkę ale ja tam słucham lekarza:) Z resztą z tego co wiem sporo kobiet zażywa dwie dawki.
 
Do góry