reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny cykl- pomozecie? :)

Dołączył(a)
25 Listopad 2014
Postów
8
Witajcie. Zaczne od poczatku. 26 pazdziernika dostalam @ (cykle regularne, 30-31dni). Program do prowadzenia wykresu wyznaczyl owu na 16 dc. No I w tych dniach mniej wiecej sie rozchorowalam i mialam goraczke. Sluzu rozciagliwego jako tako nie zauwazylam. Skoku temp tez nie. Moj wykres nie ma fazy niskich i wysokich temp:( czyli mozna rzec cykl bezowulacyjny. Ale. 27 mialam dostac @ i do dzis nic, w dodatku mam sluz od kilku dni plodny, przejrzusty i rozciagliwy. I teraz niewiem czy az tak owulacja mogla sie przesunac? Ale skoku i tak chyba nie ma:/ bo nie ma wyzszych temp. A moze ciaza? I dlatego taki sluz? Dzisiaj juz jest mniej sluzu. Sama juz niewiem co to moze byc. Mozliwe ze to owulacja? A czy mozliwe ze ciaza? Bez skoku.
 
reklama
Całkiem możliwe, że po prostu przesunęła Ci się owulacja :) ale powinien być skok temp wtedy, hmm.
No wlasnie skoku chyba niema. Bo poiwnny te temperatury byc wyzsze niz w pierwszej fazie prawda? No a ja mam wszystko w jednej lini w zabki ;) czyli wychodzi na to ze za 2 tyg powinnam dostac okres? No tak to ja jeszcze nigdy nie mialam i wydaje sie to dziwne;/ w wypadku choroby to gora kilka dni opozniony.
 
No ja kiedyś miałam taki głupi cykl, że owu monitoring wykrył w 10 dc, a @ przyszła w 33 dc! Spóźnił mi się przez chorobę, bo byłam chora. Bo faza lutealna to powinna trwać od 11 do 16 dni podobno. A wtedy bym miała niemożliwie długa. Ostatnio miałam fazę lutealna 16 dni, czyli na szczęście w normie. A nie myślałas, by się przejść do lekarza?
 
Nie no na razie chyba nie mam potrzeby zeby isc... W pierwsza ciaze zaszlam bez zadnych monitorow bez mierzenia temp bez zadnego prowadzenia wykresow. Teraz cos mnie tknelo. A moze ja mam zawsze takie trmp. Ja to naleze do nisko temeraturowcow:) w pierwsza ciaze zaszlam za 3 razem. Teraz tez trwa trzeci cykl staran. Mysle ze wykonam test a jak bedzie negatywny to poczekam czy okres przyjdzie. Jak dlugo nie pojawi sie - w co watpie to wtedy bede musiala isc do lekarza.
 
A może zrób bete z krwi?
Test negatywny. Ale temp poszla w gore.. To chyba wczoraj byl skok z tym ze nie byl wyzsza temp niz w pierwszej fazie no ale moze tak nie musi byc? I dzisiaj tez rano jak mierzylam juz poszla wyzej.. Moze cos z tego bedzie:) chociaz czy przy poznej owu da sie zajsc w ciaze? I utrzymac? Bo czytalam, ze ciezko. Niewiem czemu w zasadzie bo przeciez wszystko sie po prostu przesunelo tylko.
 
A nie miałaś ostatnio np złej diety? Może miałaś za mało snu? Może jakaś podróż była dłuższa. To też ma wpływ.
Wplyw na co? Na pozna owulacje? No bylam chora kiedy miala byc prawidlowa owulacja:) - pisalam to:) tylko chodzi mi teraz czy przy poznej owulacji mozna zajsc i utrzymac ciaze.
 
reklama
No wpły na spóźniający się okres, bo pisałas, że Ci się spóźnia. Nic nie słyszałam, by pozna owulacja miała wpływ na to, czy ciąża się utrzyma. Ja miałam owu bardzo wcześnie, gdy zaszłam w ciążę a i tak ją straciłam. Na to chyba nie ma reguły.
 
Do góry