reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny katar u dwulatka

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 424
Cześć, moja córka ma.2.5 roku. Od Sylwestra ma dziwny katar. Gęsty i przezroczysty, który jednak bez problemu wydmuchuje. Dodatkowo, ten katar nie trwa bez przerwy. Np. Jest 2 dni popołudniu, później przez 2 dni spokoj, następne 2 dni znów jest i tak w kółko już prawie 3 tyg. Zapisałam się na teleporadę, ale dopiero na czwartek, takie są terminy do naszego pediatry...
Córka nie gorączkije. Stawialismy na suche powietrze, ale okazało się, że mamy idealną wilgotność. wink Przeziębienie to nie jest raczej, bo wtedy był katar non stop, najpierw leciała woda, a potem gęstnial. A teraz córka w nocy oddycha bez problemu nosem. Jakieś pomysły co to może być?
 
reklama
Może alergia ? Zostało wprowadzone do diety dziecka jakiś nowy produkt ? Może zmiana płynu do płukania? Myślę, że warto by było zastanowić się nad tym co zmieniło się w otoczeniu dziecka
 
Moja dwuletnia corka ma taki dziwny katar juz od kilku tygodni. Czasami gesty i bialawy, potem przezroczysty i znow sie robi gesty w roznej czestotliwosci. Juz mysle, ze sie konczy, a za dwa-trzy dni wraca z powrotem. Bylam dwa razy u pediatry, ale gardlo czyste, na plucach nic nie ma, uszy tez ok. Probowalam wody morskiej, inhalacji, do zeszlego od tygodnia podaje probiotyk i entitis. Wydawalo sie, ze juz lepiej pare dni, ale znowu katar wraca. Poza tym corka ma apetyt, jest aktywna, dobrze spi, goraczki nie ma. Dzis rano podalam zyrtec, zeby sprawdzic czy to alergiczne, ale bez zmian. Zauwazylam, ze widac glowki piatek dolnych, wiec sie zastanawiam czy to nie zwiazane z zabkowaniem, ale sama juz nie wiem.
 
Do góry