reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny kształt pęcherzyka ciążowego.

halfalive

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2019
Postów
418
Witam.
Dzisiaj, podczas drugiej wizyty u ginekologa dowiedziałam się, że faktycznie jestem w ciąży! (na pierwszej wizycie nie było widać zarodka) Ciąża ma dokładnie 6 tygodni i 5 dni. Widać zarodek i bijące serduszko mojego Skarbka! ❤️
Martwi mnie jednak kształt pęcherzyka. Doktor powiedział, że wszystko jest ok ale po chwili dodał: "tylko, że to jest takie wszystko rozciągnięte"
Jako, że byłam w euforii nie zwróciłam na to uwagi. Teraz siedzę że zdjęciem w ręce i zastanawiam się czy ten dziwny kształt jest powodem do zmartwień?
Dodam, że to moja druga ciąża. Pierwsza okazała się być pustym jajeczkiem.
Proszę dziewczyny zobaczcie zdjęcie i powiedzcie mi tak szczerze czy wiecie co to może oznaczać? A może Wy miałyście podobny "problem"?
( 2 tygodnie temu pęcherzyk był okrągły).
 

Załączniki

  • IMG_20190625_213417.jpg
    IMG_20190625_213417.jpg
    692,4 KB · Wyświetleń: 3 890
reklama
Rozwiązanie
Dość intensywne, brałam przeciwbólowe leki. Ale potem przeszło i było już normalnie. Wiadomo psychicznie gorzej, teraz przeszłam przez to po raz drugi ale cóż trzeba sobie poradzić i zrobić coś dla siebie ❤
Bardzo dziękuję za odpowiedź. To, co nas spotkało jest chyba jednym z najgorszych doświadczeń życiowych. Ja tylko czekam, żeby potwierdziły się moje oczekiwania, czyli żeby ten zasniad nie wrócił. Jeśli wróci, to jestem na 99 procent pewna że się poddam. Nie wiem skąd wezmę siłę, żeby walczyć. To cholerstwo zabiło moje dziecko i dla mnie to jest tak duży cios, że nie mogę sobie z tym poradzić.
Ja też mam 26, nerwice, tarczyce, jedno poronienie za sobą a w drugą ciążę nie mogę zajść od prawie roku.. Więc każdy z czymś się boryka. Głowa do góry skoro nie masz plamien to jest dobrze :)
 
reklama
Ja też mam 26, nerwice, tarczyce, jedno poronienie za sobą a w drugą ciążę nie mogę zajść od prawie roku.. Więc każdy z czymś się boryka. Głowa do góry skoro nie masz plamien to jest dobrze :)
Nie martw sie, ja tez mam 26 lat, jedno poronienie z pustym pecherzykiem za soba i po poltora roku od poronienia jestem znowu w ciazy, z bijacym serduszkiem, w 8 tc. Wszystko bedzie dobrze tylko trzeba w to wierzyc :)
 
Na razie bez zmian. Za nieco ponad tydzień mam badanie usg. Zobaczymy czy coś się zmienia. Ogólnie czuję się w miarę ok tzn nic mnie nie boli, żadne plamienia się nie pojawiają a tym bardziej skurcze. Dokuczają mi typowe objawy ciąży. Okropne mdłości przez cały dzień i zmęczenie którego poziomu nie da się opisać slowami. Pierwszą drzemkę ucinam sobie ok 4 godziny po obudzeniu, inaczej byłabym w stanie zasnąć na stojąco
Jestem dobrej myśli. Mam nadzieję że maluszek ma się dobrze. Czekam na usg pełna nadziei.
 
Witaj :)
objawy obiecujące :D tez tak miałam i jest super. Starałam się dość długo, teraz 13 tydzień. Ale od początku biore albo duphaston albo luteinke, Progesteron pomaga a nie szkodzi. Wiec jeśli masz jakieś obawy, tym bardziej po swoich przeżyciach, to dla świętego spokoju, zasugeruj swojemu ginkowi żeby ci przepisał.
Ale skoro nie plamisz to najważniejsze. Odpoczywaj dużo, nie stresuj się nie potrzebnie :)
czekamy na dalsze dobre wieści :)
pozdrawiam
Na razie bez zmian. Za nieco ponad tydzień mam badanie usg. Zobaczymy czy coś się zmienia. Ogólnie czuję się w miarę ok tzn nic mnie nie boli, żadne plamienia się nie pojawiają a tym bardziej skurcze. Dokuczają mi typowe objawy ciąży. Okropne mdłości przez cały dzień i zmęczenie którego poziomu nie da się opisać slowami. Pierwszą drzemkę ucinam sobie ok 4 godziny po obudzeniu, inaczej byłabym w stanie zasnąć na stojąco
Jestem dobrej myśli. Mam nadzieję że maluszek ma się dobrze. Czekam na usg pełna nadziei.
 
Zgadzam się z SalsaPL ,luteine lub duphaston nie zaszkodzą a na pewno pomogą ,super że masz objawy to dobrze świadczy ;) Pamiętaj daj znać koniecznie po wizycie
 
Na razie bez zmian. Za nieco ponad tydzień mam badanie usg. Zobaczymy czy coś się zmienia. Ogólnie czuję się w miarę ok tzn nic mnie nie boli, żadne plamienia się nie pojawiają a tym bardziej skurcze. Dokuczają mi typowe objawy ciąży. Okropne mdłości przez cały dzień i zmęczenie którego poziomu nie da się opisać slowami. Pierwszą drzemkę ucinam sobie ok 4 godziny po obudzeniu, inaczej byłabym w stanie zasnąć na stojąco
Jestem dobrej myśli. Mam nadzieję że maluszek ma się dobrze. Czekam na usg pełna nadziei.
Cześć. Jak poszlo usg?
 
Hej. Wszystko fajnie! 10 tydzień już prawie za nami. Pęcherzyk jest już normalny. Dzidzia rośnie, serduszko dobrze pracuje i rodzice są bardzo szczęśliwi. Zdjęcie w załączniku.
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa dziewczyny! Jesteście najlepsze! ❤❤❤
 

Załączniki

  • IMG_20190716_142120.jpg
    IMG_20190716_142120.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 706
reklama
Hej. Wszystko fajnie! 10 tydzień już prawie za nami. Pęcherzyk jest już normalny. Dzidzia rośnie, serduszko dobrze pracuje i rodzice są bardzo szczęśliwi. Zdjęcie w załączniku.
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa dziewczyny! Jesteście najlepsze! [emoji173][emoji173][emoji173]
Jaka cudowna wiadomość!
Bardzo, bardzo się cieszę :)
 
Do góry