reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny kształt pęcherzyka ciążowego.

halfalive

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2019
Postów
418
Witam.
Dzisiaj, podczas drugiej wizyty u ginekologa dowiedziałam się, że faktycznie jestem w ciąży! (na pierwszej wizycie nie było widać zarodka) Ciąża ma dokładnie 6 tygodni i 5 dni. Widać zarodek i bijące serduszko mojego Skarbka! ❤️
Martwi mnie jednak kształt pęcherzyka. Doktor powiedział, że wszystko jest ok ale po chwili dodał: "tylko, że to jest takie wszystko rozciągnięte"
Jako, że byłam w euforii nie zwróciłam na to uwagi. Teraz siedzę że zdjęciem w ręce i zastanawiam się czy ten dziwny kształt jest powodem do zmartwień?
Dodam, że to moja druga ciąża. Pierwsza okazała się być pustym jajeczkiem.
Proszę dziewczyny zobaczcie zdjęcie i powiedzcie mi tak szczerze czy wiecie co to może oznaczać? A może Wy miałyście podobny "problem"?
( 2 tygodnie temu pęcherzyk był okrągły).
 

Załączniki

  • IMG_20190625_213417.jpg
    IMG_20190625_213417.jpg
    692,4 KB · Wyświetleń: 3 879
reklama
Rozwiązanie
Dość intensywne, brałam przeciwbólowe leki. Ale potem przeszło i było już normalnie. Wiadomo psychicznie gorzej, teraz przeszłam przez to po raz drugi ale cóż trzeba sobie poradzić i zrobić coś dla siebie ❤
Bardzo dziękuję za odpowiedź. To, co nas spotkało jest chyba jednym z najgorszych doświadczeń życiowych. Ja tylko czekam, żeby potwierdziły się moje oczekiwania, czyli żeby ten zasniad nie wrócił. Jeśli wróci, to jestem na 99 procent pewna że się poddam. Nie wiem skąd wezmę siłę, żeby walczyć. To cholerstwo zabiło moje dziecko i dla mnie to jest tak duży cios, że nie mogę sobie z tym poradzić.
reklama
Tyle że trzeba pamiętać że beta w 7-8tc zwalnia więc żeby autorka też się nie przestraszyła.

Pęcerzyki często są rozciągnięte i dobrze maluszki się rozwijają. 3mam kciuki żeby u Ciebie też tak było :*
 
kosztuje max do 30 zł a myślę że jak ktoś zachodzi w ciaze to liczy sie z tego typu wydatkami. Pozatym dla swojego spokoju wolałabym zrobić.
Lekarze na tym etapie nie zalecają już bety bo wszystko widać na usg. Poza tym pojedynczy wynik nic nie powie. Po co się katować czekając na wynik. Stres nie jest wskazany. Oprócz tego, co ta wiedza przyniesie autorce pytania? Jak będzie wzrost nieprawidłowy to i tak w niczym to nie pomoże. Ja czekałabym na kolejne usg.
 
Bardzo dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Niestety jestem teraz jeszcze bardziej zestresowana. Ale mam nadzieję że wszystko się ułoży. Nie wiem czy dam radę znów wytrzymać psychicznie. Rok temu również miałam ogromne problemy. Rak jajnika, który na szczęście odszedł w zapomnienie. Ale ból i strach został w pamięci. Nie wiem czemu to właśnie ze mną jest coś nie tak. Mam dopiero 26 lat, a już tyle za sobą...
 
Bardzo dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Niestety jestem teraz jeszcze bardziej zestresowana. Ale mam nadzieję że wszystko się ułoży. Nie wiem czy dam radę znów wytrzymać psychicznie. Rok temu również miałam ogromne problemy. Rak jajnika, który na szczęście odszedł w zapomnienie. Ale ból i strach został w pamięci. Nie wiem czemu to właśnie ze mną jest coś nie tak. Mam dopiero 26 lat, a już tyle za sobą...
Bardzo współczuję ale cieszę się że jesteś tak silna! Trzymam kciuki mocno! Ja tez mam 26 lat jedna stracona ciążę za sobą teraz jestem w drugiej też nie jest kolorowo ale pamiętaj trzeba miec pozytywne nastawienie! :)
 
Będzie dobrze , ja mam 32 lata , 2 poronienia za sobą ,teraz jestem w ciąży ,na początku też było ciężko , Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze !
 
reklama
Teraz to mnie zmartwiłaś
Bardzo mi przykro, że tak się stało, podejrzewam co czujesz
A czy u Ciebie występowały plamienia i skurcze albo bóle brzucha?

W ciąży czułam się dobrze.. Żadnych mdłości itp. Ale jak juz dostałam plamien to przetodzily się w krwawienie i okropne skurcze.. Nie było już szans dla tej ciąży
 
Do góry