reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny obraz na usg 10tc

Skonsultuj to z innym lekarzem.
Koniecznie, bo jak moje oko to kosmówka i nie powinna być ona tak widoczna na USG.
 
reklama
Na Twoim miejscu biegłabym do innego dobrego lekarza, który nie zataja niczego przed pacjentką. Jak w ogóle może lekarz powiedzieć, że on nie będzie stawiał diagnozy bo nie chce straszyć. Rozumiem, że potem o ewentualnych wadach też nie wspomni, żebyś miała takie "fajne" zaskoczenie przy porodzie. Aż się we mnie gotuje. Powinnaś złożyć skargę za takie teksty. I chciałabym zaznaczyć, że ginekologiem nie jestem, mam ogromną nadzieję, że się mylę i straszę niepotrzebnie, ale dla mnie to wygląda jak zespół pasm owodniowych
 
Popieram dziewczyny - leć na konsultację do innego lekarza, a jeśli zdecydujesz się pozostać przy "swoim" to mu wspomnij na następnej wizycie, że chciałabyś wiedzieć WSZYSTKO. Mnie to zalatuje "obrońcą życia", który zataja stan faktyczny ciąży, żeby przypadkiem ciężarna się nie dowiedziała, że coś jest nie tak...
 
Mi takze wyglada to na zespol pasm owodniowych, ale moja wiedza opiera sie jedynie na czytaniu informacji na ten temat gdy sama bylam w ciazy.
Koniecznie zmien lekarza i jak najszybciej umow sie na usg, niech ginekolog rozwieje Twoje watpliwosci.
Co to w ogole za lekarz, pacjentke zostawic w niewiedzy, dramat...
Lepiej wiedziec od razu o ewentualnych komplikacjach, podejrzeniu jakichs nieprawidlosci itp. i obowiazkiem lekarza jest poinformowanie o tym a nie zatajanie tak istotnych informacji!!!
 
reklama
Do góry