reklama

dziwny sen....

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez monika1313m, 10 Wrzesień 2005.

1. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

moze poopowiadamy sobie jakieś dziwne sny które nam się śniły a potem to naprawdę się wydarzyło,chyba jeszcze takiego wątku niema bo nieznalazłam to moze zacznę;
    mieszkałam jeszcze u swoich rodziców mojego domu jeszcze nawet w planach niebyło kilka razy poroniłam i zawsze miałam dziwne sny po czymś takim jeden utkwił mi bardzo głegoko w pamięci ,nadmienię ze taraz mam tak akurat w domu jak sniło mi sie -- schody na pietro a na nich siedział chłopczyk o blond włosach taki cos koło 3 lat z wygladu chciałam do niego iść lecz niemogłam wyciagnełam rękę on siedział tak w połowie drogi i powiedział jeszcze nieteraz mamusiu na razie niepozwalaja mi do Ciebie iść jeszcze niemoge ale juz niedługo niemartw się i obudziłam się

2. minozka

minozka Fanka BB :)

Moja matka potrafi tłumaczyc sobie i innym sny. trochę mnie to drażni, ale nie raz sie sprawdziło
    Wiem, że schody symbolizują u niej problemy, tak samo jak mur.
    Pamiętam, że na koniec podstawówki (łaaaaadnych naście lat temu), śniła mi sie "stara" szkoła (stara, bo wówczas chodziłam do nowej, w innej częsci miasta) z wysokim murem, który nie mogłam przejść. Szłam więc wzdłuż muru, aż doszłam do miejsca, gdzie był wyłom. Przeszłam przez niego.
    W praniu okazało się, że nie mogłam się dostać do wybranej szkoły od razu, za pierwszym podejściem. I zamiast 3 lat w niej spędziłam 6 lat (w budynku).
    I ta szkoła, była niedaleko mojej podstawówki.

Jak śni jej sie pożar - oznacza on złodzieja. Więc jak już miała taki sen... to tylko czekałysmy komu złodziej zalezie za skórę.

3. reklama
  4. axxa

axxa Fanka BB :)

w tych snach coś musi być... myslałam że to tylko ja jak pamiętam sen to zaraz lecę do mamy i pytam co on oznacza...
    niestety jak pamiętam sen to nigdy on nic dobrego nie oznacza...:(
    a co do pożaru to prawda..śnił mi się jakieś 2 miesiące temu... i... ukradli mi telefon w autobusie...:(

5. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Ja nigdy nie pamiętam swoich snów...wiem, że coś mi się śni, bo mąż czasem opowiada, że śmieję się, albo krzyczę przez sen. Mama mi opowiadała, że podobno kiedyś zaczęlam mówić przez sen po łacinie...ze słów które zapamiętała wynika, że mówiłam "Ojcze nasz"...tyle, że ja, oprócz paru ogólnie znanych przysłów, czy sentencji nic z łaciny nie umiem...

6. monika1313m

hej dziewczyny nic wam sie nieśni???

7. minozka

minozka Fanka BB :)

mnie się śnił dzisiaj mój zmarły brat, cos do mnie mówił ale ja nie wiedziałam co, miał powtórzyć ale... mąż mnie obudził że dziecię wymiotuje do łóżka. Więc może mój brat mi o tym chciał powiedzieć? że ja śpię a tam dziecię sie męczy? Hm... musze pare dni poczekac co sie bedzie w domu działo

8. Agnexx

Agnexx Gość

Spotkałam się z opinią, że należy uważnie słuchać, co mówi zmarły we śnie... ::)

9. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

A mi wczoraj szej nocy sniło sie, ze listonosz przyniósł mi 1 list polecony i 2 zwykłe, a w rzeczywisytości wczoraj dostałam 2 polecone (1 do mnie, 1 do męża) i 2 kartki z pozdrowieniami.

Ale dzis sniły mi sie jakieś porachunki mafijne i to mnie scigali. Chyba sie nie spełni. ;)

10. reklama
  11. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Mi się dzisiaj śniło, że nie wyszłam za mąż i sama wychowywałam dziecko, a tatusia widzieć nie chciałam. Najlepsze jest to, że nawet nie wiem czemu, bo sen mi tego nie pokazał ;)

12. monika1313m

a powtarzają się wam te same snyy? mi dzisiaj sie snił sen który kilka lat temu i chyba równiez nie tak dawno dokłsdnie tak samo za kazdym razem

Poleć forum