reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny temat. Czy zmieniłybyście coś w swoim ciele po porodzie

reklama
Nie po 4 latach ale te cholerne kg nie chca sie odczepic mimo ze ciagle jestem w ruchu

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Co jest z tymi kg po porodzie u większości kobiet. Ja powiem szczerze moze to okropnie zabrzmi; mam smuta ze wyglądam jak wyglądam teraz, ale pocieszam się faktem ze inne mają jeszcze gorzej. Wyobraź sobie ze moją koleżanka przed urodzeniem dziecka ważyła 47 kg teraz waży 55 i wiesz jak ona wygląda hmm tragicznie nogi chude, piersi wiszą bo zawsze miała duże a brzuch hmm pełno rozstępów w wisi jej możesz wierzyć możesz i nie ale wisi jej taką skóra az do pachwin:szok:to jest dopiero tragedia.
 
Co jest z tymi kg po porodzie u większości kobiet. Ja powiem szczerze moze to okropnie zabrzmi; mam smuta ze wyglądam jak wyglądam teraz, ale pocieszam się faktem ze inne mają jeszcze gorzej. Wyobraź sobie ze moją koleżanka przed urodzeniem dziecka ważyła 47 kg teraz waży 55 i wiesz jak ona wygląda hmm tragicznie nogi chude, piersi wiszą bo zawsze miała duże a brzuch hmm pełno rozstępów w wisi jej możesz wierzyć możesz i nie ale wisi jej taką skóra az do pachwin:szok:to jest dopiero tragedia.
Tez mam ten problem roztepy i wiszaca skora az wstyd sie nawet facetowi pokazac ah

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dzieciatko ile ma , chlopiec czy dziewczynka ?

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Kubuś ma dwa latka, rodzina mi gada że drugie by się przydalo; człowiek niby chce ale wiem że będę wygląd jak wieloryb, boję się ze będę jeszcze gorzej wyglądać bojesie ze żylaki już całkowicie mi wyjdą boję się wszystkiego
 
reklama
Kubuś ma dwa latka, rodzina mi gada że drugie by się przydalo; człowiek niby chce ale wiem że będę wygląd jak wieloryb, boję się ze będę jeszcze gorzej wyglądać bojesie ze żylaki już całkowicie mi wyjdą boję się wszystkiego
ja tez sie balam ale wiem ze bycie jedynakiem tez nie mile , Adas ma 4 latka i Weronika poltora miesiaca i szczerze nie zaluje bo mam dwa kochane skarby w domu....

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry