reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny temat. Czy zmieniłybyście coś w swoim ciele po porodzie

reklama
Dziewczyny jestescie jeszcze młodziutkie sprawa figury powinna byc jednym z priorytetów młodej mamy.Dbajcie o figurę bo w moim wieku będzie coraz gorzej.Ja nigdy na swoja figurę nie mogłam narzekac mimo że 3 razy byłam w ciąży gdzie w 2 i 3 przytyłam ponad 20 kg ale po ciązy zawsze wracałam do swojej wagi ale teraz jest mi coraz cieżej utrzymac prawidłowa wagę.
 
Dziewczyny jestescie jeszcze młodziutkie sprawa figury powinna byc jednym z priorytetów młodej mamy.Dbajcie o figurę bo w moim wieku będzie coraz gorzej.Ja nigdy na swoja figurę nie mogłam narzekac mimo że 3 razy byłam w ciąży gdzie w 2 i 3 przytyłam ponad 20 kg ale po ciązy zawsze wracałam do swojej wagi ale teraz jest mi coraz cieżej utrzymac prawidłowa wagę.
Ale ciezko jest z nia walczyc mimo ze sie wszystko robi aby schudnac

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem dobrze jest spróbować znaleźć czas na treningi na siłowni :) Moja przyjaciółka zaczęłam dużo trenować z ciężarami. przyjmuje także doustnie odżywki Athletic Xtreme i w ten sposób pokazała, ze po ciąży także można dobrze wyglądać :)
 
Hej dziewczyny tak się zastanawiam czy byście coś zmieniły w swoim ciele po porodzie? taka zmiana tematu po ciągłym CZY JESTEM W CIĄŻY :)
Hej mamy! Jestem nowa, niedawno urodziłam. Kasia ma 5 miesięcy, a ja dalej zmagam się z rozstępami i dość sporą skórą na brzuchu....Przy 179cm przytyłam 22kg, mimo że regularnie chodziłam na basen i jogę dla mam. Nigdy raczej nic więcej poza basenem i jogą nie robiłam. Macie może jakieś dobre rady? Może jakieś super ćwiczenia albo dieta? Czekam na wsparcie, bo powoli zaczyna mnie to przerażać...
 
reklama
Mnie się wydaje, że geny maja tez cos tu do powiedzenia. Moja kuzynka bardzo wysportowana, ale w jej rodzinie prawie wszyscy zmagają się z otyłością. Więc mimo higienicznego trybu życia nie może pozbyć się zbędnych kilogramów.
 
Do góry