reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny temat. Czy zmieniłybyście coś w swoim ciele po porodzie

reklama
A z ciekawości twój facet to widzi? Bo my zazwyczaj widzimy więcej niż nasi faceci. Mój sprawia wrażenie jakby mu też +8 specjalnie nie przeszkadzało ;) ja nie narzekam żeby się nie zaczął bardziej przyglądać [emoji14]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no. On mówi że jest dobrze. Jak mu narzekam że taki belcun mam to on twierdzi ale jaki dydun jest (czyli nasz syn):rolleyes2:Powiem szczerze,ze dwu krotnie w tym roku byliśmy nad morzem w wakacje i ani raz nie założyłam bikini bo o prostu tragedia z brzuchem z zylkami i rozstepami:eek:
 
Może trochę przesadzasz? Ja też mam rozstępy (co prawda bardziej w dolnej części brzucha) ale w bikini mam zamiar wyjść w lecie:) wychodzę z założenia że jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak. Tylko wiesz zawsze czlowiek wychodzi na plaze opalony z plaskim brzuchem kosci biodrowe na wierzchu, wtedy człowiek czuł się atrakcyjny a teraz MORS
 
Ja w ciąży przytyłam 15kg, już pozbyłam się bez diety 19kg, ale skóry na brzuchu sporo zostało. Za to piersi niewiele się powiększyły w ciąży i równie szybko wróciły do poprzedniego rozmiaru :)
 
reklama
Ja nie narzekam, w biodrach może trochę przybyło, ale nie mam żadnych zwisów i rozstępów. Chociaż wydaje mi się że to kwestia genów, ponieważ moja mama też nie miała.
 
Do góry