reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny test ciążowy?!

reklama
Też nie widzę w tym nic z szukania na siłę 😂🙈 autorka wyciągnęła test z torebki po dwóch dniach, więc myślę, że o nim zapomniała, a nie szukała przez te dni czy może kreska się pojawia. Jakbym wyciągnęła taki test to też by mnie to po prostu zainteresowało... Może być ciąża, może nie być ciąży, może być kreska fabryczna, może nie być kreski fabrycznej, ale zainteresowana bym była tą sytuacją, warto powtórzyć.
 
Na tym zdjęciu widać bardzo słabo, bo mam słaby aparat. Na żywo jest to kreseczka w kolorze wchodzącym w fioletowy. A nie żaden cień. Jak byk już kreska. Jednak nie wyszło to po 5 minutach. Nie wiem niestety po jakim czasie, bo wrzuciłam do torebki i wyjęłam po 2 dniach. JEDNAK CHCE ZAZNACZYĆ, że robiłam wiele testów, rowniez sporo z tej samej formy co ten test i nawet po 2 miesiącach na ani jednym nie wyszła taka kreska. Jak myślicie czy jest szansa, że to ciąża? Wiem, że mam powtórzyć test, ale kupię dopiero jutro lub pojutrze więc chciałabym poznać wasze zdanie.
Według mnie wczesne ciąża
 
Wedlug mnie kreseczka jest. Moja byla tez taka blada.... poszlam na bete nastepnego dnia i bylo 140
Wyczytalam gdzies ze jak sie zakropi troche woda test w miejsce kroplowania moczu i ta blada kreseczka nadal sie utrzyma a nawet moze byc bardziej wyrazna) to znaczy ze nie cien tylko ciaza.
Trzymam kciuki i daj znac
Moje pierwsze udg 30.09
Dzis 5tc :-)
 
Na tym zdjęciu widać bardzo słabo, bo mam słaby aparat. Na żywo jest to kreseczka w kolorze wchodzącym w fioletowy. A nie żaden cień. Jak byk już kreska. Jednak nie wyszło to po 5 minutach. Nie wiem niestety po jakim czasie, bo wrzuciłam do torebki i wyjęłam po 2 dniach. JEDNAK CHCE ZAZNACZYĆ, że robiłam wiele testów, rowniez sporo z tej samej formy co ten test i nawet po 2 miesiącach na ani jednym nie wyszła taka kreska. Jak myślicie czy jest szansa, że to ciąża? Wiem, że mam powtórzyć test, ale kupię dopiero jutro lub pojutrze więc chciałabym poznać wasze zdanie.
U mnie tez dwa dni z rzędu pokazywało dwie kreski druga ciut ciemniejsza od Twojej a beta poniżej 5 niestety.. nigdy nie widziałam dwóch jak mówisz nawet po jakimś długim czasie ale jednak się zdąża
Mam nadzieje ze to się okaże pozytywne
Powodzenia 💪
 
reklama
Do góry