reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik testu

Dołączył(a)
25 Lipiec 2020
Postów
5
Cześć dziewczyby. Potrzebuje pomocy. Zrobilam dziś test ponieważ miesiączkę powinnam już mieć 10 dni temu. Co prawda z miesiąca na miesiąc przesuwam mi sie miesiaczka do przodu ale srednio o 2-3 dni. Ale wracając do tematu wyszedl mi dziwny wynik. Test zrobiony popołudniu. Oczywiście kupiłam drugi żeby zrobic jutro rano. Ale czy możliwe że ten test jest pozytywny??
15957007004751588293056184685905.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
N
No cóż dziewczyny. Obudziłam sie i pierwsze o czym myślę TEST! Wiec biore go w dłoń otwieram i lece do toalety. I ku mojemu zdziwieniu w momencie gdy usiadłam na toalecie dostalam miesiączkę 🤷‍♀️
Kochana a zrobiłaś ten test mimo wszystko? Krwawienie i to tak spóźnione nie musi być okresem, może być np spowodowane krwiakiem, lub samoistnym poronieniem, ale mimo wszystko warto by się dowiedzieć skąd takie przesunięcia w miesiączce. Oczywiście zrób jak uważasz.
Cześć dziewczyby. Potrzebuje pomocy. Zrobilam dziś test ponieważ miesiączkę powinnam już mieć 10 dni temu. Co prawda z miesiąca na miesiąc przesuwam mi sie miesiaczka do przodu ale srednio o 2-3 dni. Ale wracając do tematu wyszedl mi dziwny wynik. Test zrobiony popołudniu. Oczywiście kupiłam drugi żeby zrobic jutro rano. Ale czy możliwe że ten test jest pozytywny?? Zobacz załącznik 1153747
Ten test jest negatywny /nieważny. Jakas dziwna kropka jest na środku w polu kreski testowej. Powtórz z porannego moczu i będzie sprawa jasna. Życzę powodzenia[emoji4]
 
reklama
reklama
Do góry