reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy

Julia2666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
15
Ostatni seks bez zabezpieczenia miałam na początku kwietnia, okres dostałam koło 8 maja, byl dość obfity ale w ostatni jego dzień zjadłam chyba coś niesteawnego ale strasznie boli mnie żołądek,chce mi sie wymiotować i odczuwam lekki ból czasami po prawej stronie nad pępkiem. Krople na żołądek pomagają mi, w jedeb dzień czuje sie dobrze a na drugi moge czuc sie okropnie, innych objawów nie mam. Wykluczyć ciążę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatni seks bez zabezpieczenia miałam na początku kwietnia, okres dostałam koło 8 maja, byl dość obfity ale w ostatni jego dzień zjadłam chyba coś niesteawnego ale strasznie boli mnie żołądek,chce mi sie wymiotować i odczuwam lekki ból czasami po prawej stronie nad pępkiem. Krople na żołądek pomagają mi, w jedeb dzień czuje sie dobrze a na drugi moge czuc sie okropnie, innych objawów nie mam. Wykluczyć ciążę?

Żeby wykluczyć lub potwierdzić ciążę, najlepiej będzie po prostu zrobić test. Krwawienia jak na okres mogą się pojawiać przez pierwsze miesiące ciąży, a ból brzucha może być równie dobrze spowodowany mnóstwem innych problemów zdrowotnych. Ciężko więc zgadywać [emoji846]
 
Do góry