reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzwięku suszarki - usypianie dziecka

Mnie polozna nauczyla suszarka uspokajac dziecko po wyjeciu z wanny jak jeszcze byla taka maciupka :-D Faktycznie od kiedy zaczelam zamiast recznikiem suszyc ja suszarka przestala plakac :-) Normalnie jak kotka sie prezyla przy tym cieple :-) Polecam :-)
 
reklama
Ja probowalam suszarki, kiedy Kuba bym malutki i serio, panicznie sie jej bal, zreszta do dzis nie przepada za tym urzadzeniem wiec roznie u dzieci bywa.
 
Myśmy używali suszarki, jak córka była niemowlakiem. Teraz ma 3 lata i przed zaśnięciem pyta: "Mamo, ale nie będzie w nocy suszarek?" :-) Nie wiem skąd jej sie to wzięło, ale to jej jedyny nocny strach... :-)
 
moje dziecko zasypia w samochodzie, wystarczy właczyc samochód, ruszyc i juz spi... tylko jak za każdym razem zbierac sie z dzieckiem do auta żeby zasneło? chyba musze pomyslec o tej suszarce...
 
Do góry