reklama

Dzwiganie główki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Wisieńka, 30 Sierpień 2011.

1. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Witam. Moja córeczka za kilka dni skończy 2 miesiące.Na wizycie po ukończeniu 1miesiąca pediatra stwierdziła, ze podnoszona za raczki nie dźwiga główki i , ze to nie dobrze. Zalecił częste kładzenie jej na brzuszku i wizytę za miesiąc. Czyli lada dzień. Mówiła, ze da nam skierowanie do neurologa jesli sie nie poprawi. Mila lezy na brzuszku duzo i wysoko unosi główkę, w pionie równiez trzyma ale ciągnieta za raczki do siadu nadal wisi bezwładnie. Wczoraj bylismy na szczepieniu i inny pediatra stwierdzi, ze mała ma jeszcze czas i spokojnie czekac miesiąc z wizyta u neurologa ale na brzuszku kłaśc dalej zgłupiałam. Która ma rację???:szok:Moze są tu mamy z podobnymi problemami.

2. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Dziecko miesięczne nie trzyma główki podnoszone za rączki! Skąd wytrzasnęłaś tą pediatrę? Dziecko samo, prosto, ciągnięte do siadu za rączki, trzyma główkę dopiero ok 4 miesiąca.
    tu masz artykuły dotyczące rozwoju w poszczególnych miesiącach.
    Rozwój dziecka miesiąc nr 2

3. reklama
  4. Wisieńka

marma. Przeprowadzilismy się za Wrocław i lekarka z nowej przychodni. Jak mój starszy był niemowlakiem to nikt mu takich badań nie robił a w necie naczytałam się rózności

Ostatnia edycja: 30 Sierpień 2011
  5. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

z tego co pamiętam to nasza Majeczka podciągnięta za rączki dźwigała główkę w okolicach 3 miesiąca i tak się sama dżwigała i dźwigała do 5 :)) daj czas Dzieciątku a lekarz niech się puknie :) będzie wszystko dobrze :)

6. jankesowa

jankesowa Gracjankowa mama ;)

popieram moj mial 3 miesiace jak dwigany za raczki glowke do gory ciagnal a od urodzenia lezac na brzuszku do gory dzwigal, mala ma jeszcze czas

7. asiunia876

asiunia876 Gość

u nas robia to badanie w 8tyg zycia, ciagna dziecko do siadu za raczki z tym ze nie chodzi o to ze ono ma dzwignac ta glowke tylko ma zaskoczyc zmiane pozycji i wykazac chec zrobienia tego pomimo ze nie jest wtanie. :-)

reszta tak jak dziewczyny mowia - ta lekarka chyba ominela ta lekcja na studiach i o tym badaniu wie ze streszczenia :///

8. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

ja tez popieram wczesniejsze wypowiedzi,malutka ma jeszcze czas:) moj synuś podciagany za rece do siadu dzwigal sie kolo 4 miesiaca,a znam dzieci ktore to robily i kolo 6 i tez z nimi wszystko dobrze takze mysle,ze nie masz sie czym martwic:) kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie,pozdrawiam

9. Wisieńka

Dziekuję dziewczyny, zamartawiałam się, ze cos jest nie tak ...Najgorsze mysli w głowie

10. reklama
  11. EEnil

EEnil Gość

Wisieńka to za wcześnie...jakiś mega ambitny ten pediatra....

12. Wisieńka

No i widzisz a ja w stresie żyję, ze z Milą coś nie w porzadku a jak net otworzyłam to juz taka masa sprzecznych informacji

Poleć forum