reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

E.coli, faecalis w posiewie z kanału szyjki

Dinusia87

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2020
Postów
47
Cześć,
Jestem w 17 tyg ciazy na Pobranych trzech ostatnich wymazach z kanału szyjki wyszła mi bakteria faecalis Oraz e.coli. Przyjmowałam przez 6 dni fluomizin. Teraz na podstawie antybiogramu lekarz zalecił duomox ale w dawce 3x1g. Jakie macie doświadczenia, przyjmowalyscie tez takie dawki w ciazy? To jest mój drugi antybiotyk w tej ciazy :( pierwszy z powodu bakterii w moczu i kanale szyjki w 5tc.
 
reklama
Lepszy antybiotyk niż niedoleczona infekcja.
Wiele kobiet duomox w ciąży przyjmowało.
Nie czytaj internetu - zaufaj lekarzowi.
 
Lepszy antybiotyk niż niedoleczona infekcja.
Wiele kobiet duomox w ciąży przyjmowało.
Nie czytaj internetu - zaufaj lekarzowi.
Dziękuje. Żadna z moich koleżanek nie miała pobieranych takich wymazowvw ciazy. Dlatego zastanawiam się czy może z ta ilością badań nie jest tak ze co za dużo to nie zdrowo. Tez tych wymazow nie ma w zaleceniach ginekologicznych.
 
Dziękuje. Żadna z moich koleżanek nie miała pobieranych takich wymazowvw ciazy. Dlatego zastanawiam się czy może z ta ilością badań nie jest tak ze co za dużo to nie zdrowo. Tez tych wymazow nie ma w zaleceniach ginekologicznych.
Witaj
To żadna z twoich koleżanek nie miała odpowiedzialnego lekarza. Wymaz w ciąży jest normalnym badaniem więc nie jest to jakiś wymysł twojego lekarza. Od bakteri może pęknąć pęcherz płodowy dojść do poronienia albo przedwczesnego porodu. Słuchaj lekarza nie koleżanek. Bierz antybiotyk z dzidzia na pewno będzie ok . Wszystkiego dobrego powodzenia
 
Cześć,
Jestem w 17 tyg ciazy na Pobranych trzech ostatnich wymazach z kanału szyjki wyszła mi bakteria faecalis Oraz e.coli. Przyjmowałam przez 6 dni fluomizin. Teraz na podstawie antybiogramu lekarz zalecił duomox ale w dawce 3x1g. Jakie macie doświadczenia, przyjmowalyscie tez takie dawki w ciazy? To jest mój drugi antybiotyk w tej ciazy :( pierwszy z powodu bakterii w moczu i kanale szyjki w 5tc.
Ja dostałam dwie dawki globulek - cipronex i jakies jeszcze(nie pamietam nazwy)
Nie byłam wtedy w ciąży, jednak dopiero po 2miesiacach wyniki się ustabilizowały
 
Witaj
To żadna z twoich koleżanek nie miała odpowiedzialnego lekarza. Wymaz w ciąży jest normalnym badaniem więc nie jest to jakiś wymysł twojego lekarza. Od bakteri może pęknąć pęcherz płodowy dojść do poronienia albo przedwczesnego porodu. Słuchaj lekarza nie koleżanek. Bierz antybiotyk z dzidzia na pewno będzie ok . Wszystkiego dobrego powodzenia
Dziękuje Ci za odpowiedz. Mam nadzieje ze będzie dobrze.
 
reklama
Dziękuje Ci za odpowiedz. Mam nadzieje ze będzie dobrze.
Będzie nic się nie martw. Dobrze , że masz tak odpowiedzialnego lekarza to połowa sukcesu . Ja też brałam 2 razy antybiotyk w ciąży jeden z nich to ten o którym piszesz. Córeczka urodziła się zdrowa. Wszystko będzie dobrze zobaczysz
 
Do góry