reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

E coli w kale u niemowlaka

tragikomedia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
156
Odebrałam dziś wynik kał posiew 6 tygodniowej córci. Na wyniku jest obecna bakteria e coli. Czytam w necie że jak w kupce to norma. Czy u waszych dzieci też była e coli i rzeczywiście to norma?
 
reklama
Mój syn miał e colę w moczu. W posiewie kalu nie wyszła ta bakteria. Zgłoś się do lekarza, rozwieje Twoje wątpliwości :)
 
@tragikomedia, u mojej córeczki wyszła w posiewie moczu i trzeba było antybiotyk podawać. E.Coli z czasem sama padnie, bo nie wytrzymuje starcia z bakteriami, które są w najbliższym środowisku dziecka, ale zostawienie jej w moczu nie jest bezpieczne. Dopóki siedzi tylko w kupie nie bierze się antybiotyku i leczenie nie jest konieczne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry