reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

słowiczek

mama pisklaczków
Miasto
piękna okolica Poznania
Rozwiązania
0
...mogę się podzielić. Jest w wersji e-book. Są tam przepisy kulinarne dla dzieciaczków od 5-go miesiąca do 1 roku życia. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać.
edit 19.10.2010
Nie mam już tej książki i proszę o nie pisanie do mnie w tej sprawie.

Pozwoliłam sobie zmodyfikowac wiadomosc:
A ja podaje link do ksiazki jesli ktos chce ja sciagnac.
Ksiazka kucharska dla najmlodszych
ftp://netstellar.dyndns.org/babycook.exe

milego czytania i gotowania

Pozdrawiam
Aletka

Ostatnia edycja:
reklama

moniaa_

Mama 2004 i 2009
Miasto
Bruxelles
Rozwiązania
0
Witam
Wiesz słowiczek interesowała by mnie tak książka jeśli to nie problem proszę o podesłanie. gsmwoman@op.pl.Z góry dziękuje. Pozdrawiam ;-)

mania

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ale fajnie!!!
czy ja tez moge onia prosic?
co prawda moj TYmul jest juz po roczku ale w kolejce nastpne juz czeka ;) a ja sie w glowe pukam ze znowu bede sie glowic co na obiadek mam maluszkowi podac
moj ares mag_i@op.pl
z gory WIELKI DZIEKI!!!!!! :D

mania

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
suuuuper!!! bardzo dziekuje!!!!! :D :D :D :D

Rozwiązania
0
Czesc! ;D

Slowiczek nie chce Ci zawracac glowy, ale jak moge to tez poprosze o przeslanie hompsi@op.pl

Dziekuje i pozdrawiam.
Mama Mika :)

Rozwiązania
0
hej czy ja też mogłabym prosić o nią? jesli tak to bardzo proszę o przesłanie mi jej na adres edytkax@wp.pl z góry serdecznie dziękuję

Rozwiązania
0
Witam
Bardzo proszę o przesłanie mi książki kucharskiej dla niemowląt
Z góry bardzo dziękuję :laugh:

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania