reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

reklama
HEJ !!!
BAAARDZOOO PROSZĘ O KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ BO JUŻ NIE WIEM CO MAM WYMYŚLAĆ MAŁEJ NA OBIADKI. MÓJ ADRES opakoplast@wp.pl
 
Słowiczku, jeżeli masz jeszcze cierpliwość do wysyłania to ja też poproszę o e-książkę. Już niedługo będę musiała zacząć przygotowywać posiłki i zupełnie nie mam pojęcia co. Mój adres ew81da@poczta.onet.pl. Dziękuję. Ewa
 
Witam, prosilambym tez o ta ksiazke mam straszny problem z moim5 -cio miesiecznym synkiem nie chce nic jesc moze akurat cos mu posmakuje z tych przepisow. Z gory dziekuje. Pozdrowienia Kacha i Kubus
 
Słowiczku Kochany, jeśli masz jeszcze siłę i chęci wysłać kolejnego maila z tą książką kucharską ... to byłabym ci bardzi wdzięczna!!!! ::)
Moja mała, co prawda nie ma jeszcze 5 m-cy, ale już się oglądałm w internecie za jakimiś przepisami na przyszłość i nic ciekawego nie mogę podłapać.
Z góry ślicznie dziękuję!
 
reklama
To ja też się ładnie uśmiechnę i poproszę o tą książeczkę....o już się uśmiecham ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D a to moj mail: liriel_@buziaczek.pl. z góry dziękuję. Oczywiście, żeby nie nadwyrężać cierpliwości słowiczka, książkę może mi wysłać inna życzliwa mama ;)
 
Do góry